Reklama

Reklama

Esport Tour 2022 Series #2 jedzie dalej! Rozpoczynamy eliminacje w Grupie B

​Po wczorajszych emocjach czas na kolejną dawkę esportowej adrenaliny! Dzisiaj w kolejnych trzech meczach zmierzą się drużyny z Grupy B.

W spotkaniu otwierającym zobaczymy polski team Anonymo Esports, który zmierzy się z rumuńską formacją Nexus. Pojedynek zapowiada się niezwykle ciekawie. Ostatnie występy Polaków przyciągają dużą uwagę kibiców rodzimej sceny esportowej, a i zawodnicy z Rumunii mieli już okazję zaprezentować nam swoje umiejętności w meczach Esport Tour 2022 Series #1. Kto wygra pierwszy opener i zapewni sobie miejsce w decydującym starciu dnia o awans do półfinału Series #2? Transmisja rozpocznie się już o 10:00 na twitch.tv/cyberwolvestv:

Reklama

Drugi pojedynek w Grupie B rozegra się pomiędzy norweskim Tricked i reprezentującym Ukrainę B8.  O ekscytującej nieprzewidywalności wyniku  tego spotkania decyduje fakt, że dla B8 będzie to debiutancki  występ w cyklu  Esport Tour. Czy zespół okaże się kolejnym objawieniem cyklu wzorem zwycięskiego w swojej grupie Iron Branch? O tym będziemy mieli okazję przekonać się już dzisiaj o 13:00.

Po zakończeniu obu spotkań, zwycięzcy spotkają się na mapach CS:GO w meczu decydującym o tym, która drużyna sięgnie po pierwsze miejsce Grupy A i już dziś zapewni sobie awans do ćwierćfinału Series #2! Zachęcamy do śledzenia transmisji na żywo i kibicowania swoim faworytom.

Faza grupowa potrwa do 29 czerwca włącznie, a 1 lipca rozpoczną się ćwierćfinały.

Dokładny rozkład grup i harmonogram rozgrywek dostępny jest na HLTV. Więcej informacji o turnieju znajduje się na oficjalnej stronie wydarzenia.

Najlepsze tematy

Reklama