Reklama

Reklama

Esport Tour 2022 Series #2: Ostatni dzień fazy grupowej. Kto awansuje do playoffów?

​Wczorajszy dzień, rozpoczynający zmagania w ostatniej z grup, pozostawił widzów jeszcze bardziej spragnionych esportowych emocji!

W pierwszym spotkaniu do gry o występ w meczu zwycięzców stanęli zawodnicy PACT oraz MASONIC. Po bardzo wyrównanej walce na pierwszej z map ciężko było wskazać faworyta tego starcia. Vertigo będące wyborem Polaków okazało się ostatecznie dla nich mniej łaskawe i Duńczycy objęli prowadzenie zaledwie dwoma punktami.

W drugiej części meczu przenieśliśmy się na Ancient, na którym zawodnicy obu drużyn zafundowali widzom prawdziwą dawkę adrenaliny. Zacięta bitwa o wysoką stawkę doprowadziła do dogrywki, w której ostatecznie MASONIC utrzymało swoją dominację z pierwszej części spotkania, zwyciężając je 2:0.

Reklama

Drugi opener należał do zawodników EC KYIV oraz UNGENTIUM. Już od pierwszej mapy wiadome było, że żadna ze stron nie zamierza odpuścić szansy na walkę o awans do ćwierćfinałów. Wyrównana gra doprowadziła do dogrywki, w której triumfowali Polacy.

Zawodnicy z Ukrainy jednak nie dali swoim przeciwnikom długo czekać na odpowiedź i na Inferno, które było ich wyborem, odrobili straty, wygrywając 16:10. Decider rozegrał się na Mirage. Po równie zaciętej walce ostatecznie UNGENTIUM ponownie wyszło na prowadzenie, wygrywając mecz 2:1.

Ze względu na nieprzewidziane wydarzenia, mecz zwycięzców zaplanowany na wczorajsze popołudnie, nie odbył się, a jego termin przeniesiono na dzisiaj o 9:00. Już niebawem okaże się więc, kto sięgnie po pierwsze miejsce w grupie i zgarnie jedno z dwóch ostatnich miejsc w playoffach Series #2. Transmisja z meczu UNGENTIUM vs MASONIC rozpocznie się już o 09:00 na kanale Twitch twitch.tv/cyberwolvestv:

Przed nami dzisiaj także kolejne decydujące starcie, tym razem o drugie miejsce w grupie. Ostatni match day fazy grupowej Series #2 rozpocznie mecz przegranych, w którym o występ w deciderze zawalczą  EC KYIV oraz PACT.

Zawodnicy wygranej drużyny zmierzą się w drugiej części dnia z triumfatorem przełożonego meczu zwycięzców.

Dzień zapowiada się pełen emocji, ponieważ dziś poznamy obie drużyny, które wyjdą z Grupy D wprost do ćwierćfinałów i zdobędą szansę na walkę o tytuł zwycięzcy Esport Tour 2022 Series #2!

Najlepsze tematy

Reklama