Reklama

Reklama

Esport Tour 3 - faza grupowa zakończona

Właśnie zakończyła się faza grupowa Esport Tour 3. Co się działo ostatnio? Kto z kim walczył i jak mu poszło?

Alternate Atax vs Illuminar

Pierwsza mapa pojedynku wybrana przez Alternate (de_vertigo) tylko na początku miała wyrównany przebieg. Illuminar wygrało połówkę po stronie broniącej 9-6. Zaraz po zmianie stron Alternate odrobiło wynik na 9-9 i znów zrobiło się ciekawie. Jednak IHG z ataku na atak rosło w siłę i ostatecznie zdominowało mapę Vertigo. Overpass miał zakończyć mecz rezultatem 2-0, jednak Alternate od początku wykazywało sporą determinację. Indywidualnie zawodnicy Illuminar zaczęli notować spore spadki formy co rywal wykorzystał dobrym wynikiem na pierwszej połówce. Niestety po zmianie stron wynik nie uległ zmianie i Alternate doprowadziło do remisu.

Reklama

O wszystkim decydował Mirage jednak obraz spotkania wyglądał podobnie jak na mapie numer 2. Alternate Atax zdobyło wyraźną przewagę a IHG przez długi czas nie było w stanie odpowiedzieć w jakikolwiek sposób. Na połówce podopieczni niemieckiej organizacji wypracowali przewagę 12-3! Polską drużynę było stać na wygranie pistoli i oczekiwaliśmy szalonego powrotu jednak udało się wywalczyć tylko klika rund co oznacza, że Illuminar kończy swój udział w trzecim turnieju kwalifikacyjnym Esport Tour na fazie grupowej i tym samym nie dopisze kolejnych punktów do swojego dorobku w kontekście finałów cyklu.

Alternate Attax vs Strive in Chaos

Pierwszą mapą pojedynku de_mirage, którą wybiera Strive in Chaos. Wygrana pistoletówka zapewnia prowadzenie Alternate Attax po stronie broniącej już na początku spotkania. Szybkie wymiany odważne decyzję zdominowały pierwszą połowę spotkania i doprowadziły do wyniku 10:5. Drugą część ponownie dobrze rozpoczyna Alternate Attax powiększając swoją przewagę do stanu 14:7. Kiedy wydawało się, że nie będziemy mieć większych emocji obudzili się gracze Strive in Chaos wygrywając rundę za rundą! Na tablicy wyników pojawił się rezultat 15:10 i drużyna SIC punkt po punkcie zbliżała się do rywala aby osiągnąć remis 15:15! Dogrywka przebiega totalnie pod kontrolą Strive in Chaos i po fantastycznym powrocie to Oni zgarniają swoją mapę. Mapa numer dwa to walka Alternate Attax na powrót do tego pojedynku. I od początku niemiecka formacja zaskoczyła przeciwnika wygrywając rundę za rundą. Niestety Strive in Chaos całkowicie zaskoczone znacząco przegrywa pierwszą część Inferno.

Po zmianie stron nie zobaczyliśmy żadnej zmiany i Alternate zdominowało przeciwnika wygrywając 16:3. Trzecia decydująca mapa Vertigo rozpoczyna się od wygranej pistoletówki dla Strive In Chaos jednak Alternate Attax odpowiada natychmiast i wychodzi na prowadzenie 4:1. Alternate trzyma kontrolę wyniku i prowadzi kilkoma punktami do przerwy. Po przerwie widzimy jednak odmienioną drużynę Strive In Chaos, która zaczyna odrabiać straty. Ważna runda 1vs2 przy stanie 12-8 wpada na konto Alternate i ostatecznie to niemiecka organizacja melduje się w playoffach Esport Tour.

Wkrótce odbędzie się faza pucharowa, w której nie będzie brakowało emocji.  Znacząca część rywalizujących drużyn to polskie formacje (PACT, PALOMA, Ungentium, Los Kogutos oraz EC Brugge (matty, n0tice) co zapewnia dodatkowe wrażenia. Siadamy wygodnie w fotelu, trzymamy kciuki i liczymy na jak najlepszy wynik.

Transmisja dostępna na kanale: https://www.twitch.tv/cyberwolvestv

Najlepsze tematy

Reklama