Reklama

Reklama

Esport Tour 3: Pierwszy dzień playoffów

​W czwartkowe popołudnie mieliśmy okazję obejrzeć niesamowity, pełny emocji mecz polskiej drużyny mierzącej się z ECB Belgijskiej formacji, również mającej w swoim składzie znanych Polskich zawodników Matty'ego i N0tice'a.

de_Mirage

Mirage mapa EC Brugge, spotkanie przebiega w niesamowitym tempie, Paloma skuteczna od samego początku zaczynając po antyterrorystach. Dobra kontrola mapy, skracają pozycje, przez co ataki Brugge są czytelne i odpierane. Trzeba pochwalić tez grę zespołowa Palomy, ich kontrofensywa w trakcie ataku skuteczna, dobrze kooperowali ze sobą zarówno granatami jak i strzelecko. Ec Brugge przegrywa punkt za punktem, ale nie tracą wiary, cały czas co rundę jest pomysł na grę, graja szybką grę, jednak nieskutecznie w wykończeniu. 16:1 dla Palomy.

de_Ancient

Druga mapa będąca wyborem Palomy zwiastowała kolejny pogrom po de mirage. Jednakże EC Brugge, które miało pierwszeństwo w wyborze stron widzi swoje szanse po stronie anty terorystów.
Solidna gra obu zespołów, wiele akcji pod miejscem plantowania bomby "B" daje 9:6  dla EC Brugge. Żadna ze stron nie może czuć się komfortowo z wynikiem.

Reklama

Runda pistoletowa po wielkim zamieszaniu na "A" ląduje na konto Polaków. Wydaje się, że zmierzamy do końca spotkania. Jednakże okazuje się, że Paloma jest nie gotowa na równą grę belgijsko-polskiej formacji i wymienia się rundami jakby strona po której grają nie dawała im żadnej przewagi. EC Brugge zasłużenie wygrywają. 16:10

de_Nuke

Pierwsza połowa nie była łaskawa dla Polaków. Na serię punktów EC Brugge, Paloma odpowiadała pojedynczymi punktami. Dobry początek meczu mieli nasi rodacy z belgijskiego składu, tj. Notice i Matty (świetnie czuł grę, zaskakiwał przeciwników swoim ustawieniem). Ostatecznie przełamanie że strony Polaków nastąpiło pod koniec pierwszej połowy, którzy zdobyli 3 punkty. 10:5 dla EC Brugge. Po zmianie stron nastąpiła też zmiana obrazu spotkania. Paloma pokazała dobrego CSa i udało się zremisować. Jednak feta nie potrwała długo, EC Brugge znalazło słabe punkty Polaków (olimp, layner) w miejscach na mapie "na rampie" i "outsidzie". Ostatecznie Paloma nie sprostała rywalowi i spotkanie zakończyło się 16:11. EC Brugge awansuje do półfinałów.

Znakomity początek 1:0, ale jednak... Paloma nie sprostała oczekiwaniom kibiców. 1300 osób oglądających to spotkanie musiało otrzeć zły i liczyć na dobry występ Polaków w jutrzejszych spotkaniach.

A już dziś zapraszamy na 3 mecze ćwierćfinałowe, gdzie między innymi zobaczymy graczy PACT, Ungetium i Los Kogutos. Transmisja dostępna na kanale https://www.twitch.tv/cyberwolvestv:

A informacje o turnieju znajdziecie na oficjalnej stronie turnieju i HLTV.

Najlepsze tematy

Reklama