Reklama

Reklama

Esport Tour: Iron Branch w fazie pucharowej!

W niedzielę kibice CS:GO byli świadkami ostatecznych rozstrzygnięć w grupie C turnieju Esport Tour 2022: Series. Na serwerze pojawiły się formacje Nexus oraz Iron Branch. To właśnie te dwie drużyny rozstrzygnęły między sobą awans do ćwierćfinału rozgrywek. Emocji nie zabrakło w decydującym meczu.

eClub Brugge - Nexus

Pierwszy niedzielny mecz grupy B nie doszedł do skutku. Zawodnicy belgijskiej organizacji poddali spotkanie. W związku z tym do meczu decydującego o awansie do fazy pucharowej zagrały ze sobą ekipy Nexus oraz Iron Branch. Ta druga formacja w sobotę zapewniła sobie walkę o to miano, pokonując właśnie Nexus.

Te dwie ekipy zmierzą się ze sobą o to, która z drużyn zachowa szansę walki w czwartym turnieju eliminacyjnym Esport Tour 2022: Series. Mecz ten zapowiadał się bardzo fascynująco.

Nexus - Iron Branch

Spotkanie rozpoczęło się od istnej katastrofy zawodników organizacji Iron Branch. Nexus na Inferno robiło dosłownie co tylko chciało. Już po pierwszej połowie na tablicy widniał wynik 13:2, co dla Iron Branch nie wróżyło nic dobrego. Druga połowa nie była wcale lepsza W efekcie Nexus Gaming wygrało ze swoim rywalem aż 16:3, demolując ich zupełnie i osiągając przewagę w decydującym spotkaniu o awansie do rundy play-off.

Reklama

Iron Branch niespodziewanie bardzo szybko się odbiło. Na Mirage szybko przejęli inicjatywę i zdobywali znacznie więcej punktów od swoich rywali. Dokładnie aż dwukrotnie więcej zgromadzili na półmetku. Dało to prowadzenie 10:5 po stronie antyterrorystów.

Jeszcze większą dominację widzieliśmy w drugiej połowie. Ukraińsko-białoruska drużyna świetnie panowała na mapie i doprowadziła do remisu wynikiem 16:6. O losach meczu miała zadecydować potyczka na Dust2.

Tam widać było, że Iron Branch nabrało wiatru w żagle, a Nexus popadło w bardzo duży kryzys. W pierwszych rundach było tylko odrobinę lepiej. Przed zmianą stron "IB" wygrywało 9:6. Druga część spotkania to była totalna dominacja.

Siedem kolejnych rund zdobytych przez Iron Branch i w efekcie po raz kolejny wynik 16:6 i w całym meczu 2:1. Mecz dostarczył wielu emocji i było to kapitalne zakończenie rywalizacji w grupie C.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: CS:GO. | Esport Tour

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy