Reklama

Reklama

Esport Tour - znamy plany na 2022 rok

​Marka Cyberwolves organizująca turnieje Counter-Strike: Global Offensive w Polsce nie zwalnia tempa i sprawia, że 2022 rok stanie pod znakiem Esport Tour.

Esport Tour to cykl turniejów dla profesjonalistów w Counter-Strike: Global Offensive. Tylko w 2021 roku ponad milion unikalnych widzów spędziło przeszło 24 miliony minut, oglądając zmagania najlepszych drużyn, poprawiając tym samym wyniki oglądalności z roku wcześniejszego.

Szansa dla graczy na zgarnięcie 250 000 złotych!

Esport Tour składa się z czterech turniejów, w tym Finału. W trzech pierwszych turniejach udział weźmie 16 zaproszonych topowych drużyn z międzynarodowej sceny, które rywalizować będą o punkty dające awans do finałowych rozgrywek.

Reklama

Pierwszy z nich rozegra się w terminach 20.04-30.04. Finał zaś będzie trzydniową, emocjonującą walką 7-9.10. Szczegółowy harmonogram można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia.

Łączna pula trzech eliminacyjnych turniejów to szansa na zgarnięcie 66 000 złotych. Do samego Finału zakwalifikuje się 6 drużyn, a dwie otrzymają specjalne zaproszenie od Cyberwolves i powalczą o nagrody w wysokości ponad 180 000. Transmisję z rozgrywek z wydarzenia będzie można obejrzeć na żywo na Twitchu, na kanale CyberwolvesTV.

Ostatnie dwa lata mocno zmieniły oblicza wielu branż, w tym e-sportu. Pandemia jednak nie zatrzymała rozwoju sektora gamingowego. Premiery wyczekiwanych tytułów, rosnąca liczba streamerów oraz obserwatorów wydarzeń online, skutkują wzrostem zainteresowania marek, które zmieniły podejście i postrzeganie branży e-sportowej.

Odliczanie trwa, do rozpoczęcia pierwszego turnieju został niecały miesiąc. Wśród drużyn, które potwierdziły swoją obecność znajdują się między innymi UNGENTIUM, HONORIS, x-kom Ago, Case, BLUEJAYS, Monke, Illuminar Gaming, Enterprise czy Tricked. Która z nich zgarnie wygraną i 130 000 zł? Październikowy finał szykuje się na czas pełen emocji.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy