Reklama

eUnited zaskakuje 100 Thieves w CWL Pro League

​Drużyna Slashera zaczynała się już powoli odzwyczajać od przegrywania.

Dwójka gigantów, która w tym sezonie przeżyła już sporą dawkę wewnętrznych problemów, po raz kolejny spotkała się wczoraj w CWL Pro League. Tym razem mecz nie trwał jednak zbyt długo, bowiem eUnited rozprawiło się z 100 Thieves pewnym 3:0.

Chociaż fani 100 Thieves na pewno nie będą zadowoleni, zwycięstwo przeciwko silnemu rywalowi byłoby definitywnym przypieczętowaniem ich ostatniej dominacji, na dłuższą metę może to mocno wpłynąć na motywacje obu drużyn tuż przed Anaheim.

Jeszcze niedawno słyszeliśmy przecież plotki o konfliktach w eUnited, organizacja zdecydowała się na zmianę w składzie. Sporo osób patrzyło również na ręce Claystera, zastanawiając się, czy przypadkiem w drużynie nie trzyma go bardziej jego wizerunek niż umiejętności. Drugie miejsce w CWL London oraz ich imponujące 12-3 w Pro League jasno dają do zrozumienia, że powinni być traktowani jako kandydat do tytułu w Anaheim.

Reklama

100 Thieves z kolei przyjedzie na następnego LAN-a zmotywowane, z chęcią nie tylko powrotu z kolejnym trofeum, ale również zemsty na eUnited.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty