Reklama

Euro 2024 w EA Sports FC 24. Oficjalna zapowiedź nadchodzącej aktualizacji

Electronic Arts mogło zerwać swoje wcześniejsze umowy z FIFA, ale nie oznacza to koniec sezonowych eventów. W przyszłym roku w EA Sports FC 24 odbędzie się wydarzenie z okazji Euro 2024.

Zmiana nazwy i zakończenie współpracy z FIFA było bardzo ekscytującym wydarzeniem dla wielu fanów produkcji Electronic Arts. Chociaż mało kto liczył na całkowitą rewolucję w odnoszącej co roku tak ogromne sukcesy serii, większość społeczności widziała to jako początek nowej ery. EA Sports FC 24 miało pokazać, jakie są dalsze plany EA względem tej marki.

Reklama

Nie wszyscy są niestety zadowoleni z dotychczasowego przebiegu wydarzeń. Bardzo szybko zaczęto mówić o agresywnej monetyzacji oraz drogich, pełnych cennych kart paczkach wrzucanych do gry niedługo po jej premierze. EA na każdym kroku wydaje się zachęcać graczy do wydawania jak największych pieniędzy. Sentymentu tego nie poprawia niestety gameplay.

Playstyle+ okazało się bardzo ciekawą mechaniką, która wprowadza sporo świeżości do procesu budowania składu, ale pozostałe elementy rozgrywki nie wyglądają najlepiej. Bramkarze wciąż sprawiają mnóstwo problemów, najbardziej skuteczne akcje nie wymagają zbyt wiele kreatywności, a nowy rodzaj dryblingu nie przyjął się najlepiej.

Humory fanów EA Sports FC 24 może poprawić w przyszłym roku nowe wydarzenie. Z okazji nadchodzącego turnieju w grze pojawi się event, którego motywem przewodnim będzie Euro 2024. Wszyscy, którzy zalogują się do gry przed 16 stycznia będą mogli odebrać kilka cennych zawodników do trybu Ultimate Team.

Chociaż szczegóły eventu Euro 2024 nie są nam jeszcze znane, nietrudno domyślić się, co planuje Electronic Arts. Powinniśmy dostać nowe paczki, stroje, jakiś specjalny tryb gry, a może nawet karty podobne do tych z Ligi Mistrzów, których ocena zmienia się wraz z turniejem. Dla EA jest to bez wątpienia szansa, aby odkupić się nieco w oczach graczy.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: EA Sports FC 24
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy