Reklama

FalleN nowym snajperem FURII. Hit transferowy potwierdzony

FURIA zamierza sprawić, że brazylijski CS znów będzie wielki. Organizacja z Kraju Kawy nie próżnuje i podczas przerwy wakacyjnej i aktywnie działa na rynku transferowym. Do zespołu KSCERATO właśnie dołączyli Chelo oraz FalleN!

Brazylijscy kibice tęsknią za sukcesami

W latach swojej świetności Luminosity, a później SK Gaming rozpieszczało brazylijskich kibiców. FalleN i spółka zdobyli dla swojego kraju dwa tytuły Major w jeden rok, a także wiele innych cennych trofeów. Ostatnie lata nie są jednak łatwe dla kibiców z Kraju Kawy. 

Wszak liczącą się jakkolwiek organizacją na światowej scenie Counter-Strike’a z Brazylii pozostaje jedynie FURIA, która i tak nie zdołała osiągnąć ostatnimi czasy żadnego większego sukcesu. Nawet jeżeli KSCERATO i spółka rozgrywali świetne zawody, tak jak np. podczas IEM Major Rio, to ich przygoda z  turniejem kończyła się najczęściej gdzieś na etapie półfinału.

Reklama

Nowy sezon, nowe nadzieje po nieudanym Majorze w Paryżu

Po ostatnim blamażu na Majorze w Paryżu FURIA zaczęła rozglądać się za potencjalnymi wzmocnieniami. Pierwszym krokiem ku temu, by brazylijska organizacja stworzyła swój super-team na miarę walki z Vitality, FaZe czy NAVI po przerwie, była decyzja o pożegnaniu się z Saffeem oraz Dropem. W ich miejsce klub postanowił pozyskać FalleNa oraz Chelo. 

Transfer brazylijskiej legendy CS:GO z Imperial był bezapelacyjnie jednym z najgłośniejszych przenosin w 2023 roku. 32-latek u którego ambicje sportowe wydawałoby się, że zeszły już na dalszy plan, ponownie będzie musiał poczuć, co to jest presja ze strony kibiców. Doświadczony snajper nie przechodzi bowiem do FURII, by zadowolić fanów pozycją w pierwszej dziesiątce rankingu HLTV. Przychodzi do niej, by ponownie pokazać swoją wielkość i wielkość brazylijskiego Counter-Strike’a.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: CS:GO
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy