Reklama

Reklama

Fani Call of Duty: Warzone oskarżają Scumpa o cheatowanie

​Jedna z legend profesjonalnej sceny Call of Duty w bardzo wątpliwy sposób została przyjęta z powrotem przez społeczność Warzone. Niektórzy fani oskarżyli Scumpa o używanie cheatów.

Offseason dla większości widzów Call of Duty League to czas na codzienne przeglądanie Reddita, wyszukiwanie plotek na Twitterze i wyczekiwanie ogłoszeń organizacji. Zmęczeni całym sezonem CoD-a zawodnicy mają z kolei zazwyczaj czas na streamowanie, interakcję ze swoją społecznością i odrobinę relaksu.

Tą drogą poszedł właśnie Scump, który od rozpoczęcia offseasonu regularnie streamuje. W oczekiwaniu na beta testy Call of Duty: Vanguard, Scump razem z Methodzem i Zoomą spędzali większość wolnego czasu w Warzone. W niektórych meczach szło mu na tyle dobrze, że niektórzy uznali go za cheatera.

Reklama

Scump zamiast irytować się bezpodstawnymi oskarżeniami, postanowił podejść do tego tematu z uśmiechem na ustach. Po jednej z imponujących eliminacji otworzył nawet Menedżer Zadań na swoim komputerze, żeby pokazać wszystkim, że nie ma tam żadnych nielegalnych programów.

Dla fanów CDL jest to oczywiście bardzo zabawna sytuacja. Przez lata Scump budował sobie reputację jednego z najlepszych graczy na profesjonalnej scenie. Nic więc dziwnego, że kiedy teraz postanowił zajrzeć na chwilę na serwery battle royale, radzi sobie bardzo dobrze.

ESPORTER

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy