Reklama

Fani Halo Infinite chcą poważnych zmian do systemu pojazdów

​Miesiąc miodowy w Halo Infinite powoli dobiega końca. Gracze wciąż są zachwyceni gameplayem i spędzają w grze mnóstwo czasu, ale z każdym kolejnym meczem odnajdują kolejne elementy, które wymagają usprawnień.

Oficjalny subreddit Halo od pierwszego dnia bety multiplayera jest pełny różnego rodzaju feedbacku. Przez weekend był on co prawda na tyle negatywny, że zdecydowano się zamknąć całego subreddita na kilka dni, ale zdarzają się tam również konstruktywne posty. Jeden z takich postów poruszył ostatnio temat pojazdów.

Nie ulega wątpliwości, że pojazdy na dużych mapach są bardzo silne i potrafią odwrócić przebieg rozgrywki o 180 stopni. Autorowi powyższego postu nie chodziło jednak o możliwości pojazdów, tylko o ich system spawnowania. Jak widać na powyższym wideo, pojazdy pojawiają się nieregularnie po obu stronach mapy i przez cały czas trwania opisywanego przez autora meczu, jego drużyna zdobyła dwa pojazdy mniej.

Reklama

Co więcej, kiedy wygrywając mecz, wreszcie dostali jakieś pojazdy, były to czołgi, które w Halo nie należą do zbyt użytecznych. Losowość tego elementu mocno dała się we znaki użytkownikowi Reddita, co zmotywowało resztę społeczności do dyskusji. Prostym rozwiązaniem podanych przez jednego z graczy jest spawnowanie tych samych pojazdów po obu stronach konfliktu. W ten sposób wygrywałaby drużyna, która w bardziej efektywny sposób wykorzystała daną maszynę.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama