Reklama

Fantasy Expo z prawami do transmisji najważniejszego turnieju Counter-Strike w 2018 roku

​FACEIT London Major 2018 jest międzynarodowym turniejem Counter-Strike: Global Offensive z pulą nagród 1 mln dolarów. Zmagania 24 najlepszych drużyn na świecie będziemy mogli oglądać z polskim komentarzem i analizami ekspertów, podczas transmisji, do której prawa wykupiła agencja Fantasy Expo. Rozgrywki skomentuje Piotr "Izak" Skowyrski.

Turniej odbędzie się w londyńskiej SSE Arena Wembley w dniach od 20-23 września. Poza polskimi zawodnikami Virtus.pro w turnieju może wziąć udział Team Kinguin, który ma szansę dostać się na imprezę poprzez europejskiego Minora. Jego rozpoczęcie zaplanowano na 19 lipca.

Pierwszym partnerem transmisji jest platforma streamingowa Twitch. Turniej będzie można oglądać na kanale Piotra "Izaka" Skowyrskiego.

Pozyskanie praw do transmisji wiąże się też z przygotowaniem odpowiedniej oprawy i stworzeniem przestrzeni dla partnerów.

Reklama

W obsadzie komentatorskiej możemy liczyć na najważniejszą twarz polskiego Counter-Strike’a, czyli Piotra “Izaka" Skowyrskiego. Na pewno wraz z nim podczas realizacji transmisji pojawią się Paweł “Saju" Pawelczack, Bartek “Tybek" Tybor oraz Olek “vuzzey" Kłos. Fantasy Expo nie wyklucza jednak zaangażowania i wypromowania nowych twarzy podczas turnieju w Londynie.

Obecnie na kanale ESPORT NOW na Twitchu można oglądać kwalifikacje regionu Amerykańskiego i Wspólnoty Niepodległych Państw (CIS). Po nich przyjdzie czas na Azję i Europę. W planach agencji znajduje się zaangażowanie kolejnych podmiotów w transmisję z FACEIT Major London 2018.

materiały prasowe
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy