Reklama

Reklama

​FaZe odsuwa karrigana od składu

Niedziela przyniosła potwierdzenie rozważań, które od jakiegoś czasu toczono w sprawie przyszłości FaZe Clanu. Otóż organizacja przesunęła na ławkę rezerwowych Finna „karrigana” Andersena.

Duńczyk dołączył do organizacji w październiku 2016 roku. Od tego momentu stał się on jedną z głównych postaci w składzie, biorąc na swoje barki prowadzenie zespołu. Szczególnie po zmianach, jakie miały miejsce w sierpniu ubiegłego roku, FaZe stało się jedną z najlepszych drużyn na świecie, wielokrotnie bijąc się o zwycięstwo w danych rozgrywkach.

W ostatnim czasie formacji nie wiodło się jednak najlepiej. Oprócz zwycięstwa w EPICENTER 2018 drużyna zazwyczaj rozczarowywała swoich fanów. Mało brakowało, ażeby podczas FACEIT Major 2018 „karrigan” i spółka stracili status legend. Ostatecznie team zdołał jednak wyjść ze stanu 0:2 na 3:2.

Podczas wspomnianego wyżej turnieju po raz pierwszy doszło do zmiany, która następnie została utrzymana. Mianowicie pozycję IGL-a przejął Nikola „NiKo” Kovač. Zmiana ta rozpoczęła dyskusję o dalszej przydatności Andersena w zespole.

Jak się okazało, drogi obu stron zaczynają się rozchodzić. FaZe Clan przesunęło bowiem Duńczyka na ławkę rezerwowych, będąc otwartym na oferty za zawodnika. Na razie nie wiadomo, jaka organizacja będzie skłonna zapłacić za „karrigana” oraz kto zastąpi duńskiego gracza w zespole.

Reklama

Skład FaZe Clanu:

  • Olof „olofmeister” Kajbjer
  • Nikola „NiKo” Kovač
  • Håvard „rain” Nygaard
  • Ladislav „GuardiaN” Kovács
  • Robert „RobbaN” Dahlström (trener)

Patryk Głowacki

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy