Reklama

FIFA 21: 14-letni gracz osiągnął w FUT Champions bilans 180-0

​Anders Vejrgang to nowy talent na scenie FIFY, który w FUT Champions osiągnął imponujący bilans 180 meczów, bez ani jednej porażki. Nie może on jednak wziąć udziału w mistrzostwach świata FIFA ze względu na ograniczenie wiekowe.

Seria FIFA przyciąga uwagę nie tylko starszych, ale również młodszych graczy i jak się okazuje część z nich odnosi niemałe sukcesy. Idealnym tego przykładem jest 14-letni Anders Vejrgang mogący pochwalić się imponującym bilansem w FUT Champions wynoszącym 180-0.

Reklama

Jak informuje serwis Radio Gol, chłopak wziął udział w pierwszym dużym turnieju w FIFIE 17 i to właśnie wtedy zdał sobie sprawę, że jest lepszy od innych graczy. "Miałem pięć lat, kiedy pierwszy raz zagrałem w tę grę. W 2017 roku pojechałem na pierwszy turniej i odpadłem w ćwierćfinale, ale wtedy zdałem sobie sprawę, że jestem naprawdę dobry. Pokonałem Fredberga z Brondby eSport".

Co ciekawe w późniejszym czasie menedżer Andera przyznał, że społeczność zgromadzona wokół gry nie mogła zrozumieć, jak dziecko mogło pokonać profesjonalnego zawodnika. Niestety 14-latek nie może pochwalić się swoim talentem na mistrzostwach świata FIFA, ponieważ turniej zarezerwowano wyłącznie dla uczestników od 16. roku życia.

Musi więc zaczekać jeszcze dwa lata chyba, że Electronic Arts zmniejszy minimalny wiek, co uczyniono już w przypadku Bundesligi i Youssoufy Moukoko. Jakie jest największe marzenie Andersa Vejrganga? Jak przyznał w rozmowie z dziennikarzem tv2nord.dk chce on wygrać Puchar Świata.

Nim jednak do tego dojdzie chłopak odniósł ogromny sukces w FUT Champions, z czego 180 wygranymi bez ani jednej porażki może pochwalić się jeszcze trzech innych zawodników. Czy za sukcesami 14-latka stoi jego styl gry?

Wielu obserwatorom imponuje to jak gracz błyskawicznie przechodzi z obrony do ataku i świetnie czyta grę defensywną. Oczywiście każdy talent może prędzej czy później zgasnąć, ale dużo osób liczy, że nie spotka to Andersa Vejrganga.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Dowiedz się więcej na temat: ​Anders Vejrgang

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje