Reklama

FIFA 22: Bezcenna reakcja na zdobycie jednej z najlepszych kart z Cristiano Ronaldo

​Cristiano Ronaldo pomimo 36 lat nadal jest jednym z najlepszych zawodników w grze FIFA 22. Wylosowanie tego piłkarza w karcie FUT zazwyczaj objawia się eksplozją radości, szczególnie gdy otwieranie paczek jest nagrywane. Inaczej było w przypadku użytkownika "lip23gamer".

Ronaldo był bohaterem jednego z największych transferów minionego lata. Nieoczekiwanie opuścił turyński Juventus i przeniósł się do słynnego Manchesteru United, do którego wrócił po dwunastu latach rozłąki. Sprawa transferu była jednak nieco bardziej skomplikowana. Portugalczyk miał trafić najpierw do lokalnego rywala "Czerwonych Diabłów" - drużyny Manchesteru City.

Na ostatniej prostej zainterweniował Sir Alex Ferguson, który w dużym stopniu doprowadził do hitowej transakcji z Cristiano Ronaldo w głównej roli. Kapitan reprezentacji Portugalii pomimo zaawansowanego wieku, jak na sportowca, nadal imponuje doskonałą formą fizyczną. W aktualnym sezonie zdobył już dziesięć goli i dwie asysty w szesnastu spotkaniach.

Reklama

Między innymi to jest powodem, dlaczego nadal studio Electronic Arts umieściło weterana światowych boisk wśród najlepiej ocenionych zawodników w FIFA 22. Przyznano mu 91 punktów umiejętności. Wylosowanie Ronaldo w paczce FIFA Ultimate Team jest bardzo rzadkim zjawiskiem, które zazwyczaj ogromnie cieszy. Inaczej było w przypadku streamera o nicku "lip23gamer".

Na TikToku wiralowo rozpowszechniany jest króciutki fragment z otwierania paczek. Wspomniany twórca wylosował słynnego Portugalczyka i...wcale się nie cieszył. Miał nawet pretensję, że popularny "CR7" ma niskie statystyki defensywne. Dziwi to o tyle, że przecież Ronaldo słynie ze zdobywania efektownych goli, a nie dostępu do własnej bramki. Dlatego też fragment materiału został tak bardzo rozsławiony w sieci.

Najlepsze tematy

Reklama