Reklama

FIFA 22: Najlepsi pomocnicy w grze

​FIFA 22 nadchodzi wielkimi krokami. Gra będzie miała światową premierę 1 października, lecz już wiemy coraz więcej informacji na temat zawartości. Na tej podstawie i patrząc na poprzednie edycje, możemy spekulować, którzy pomocnicy będą najlepsi w FIFA Ultimate Team.

FIFA Ultimate Team jest najpopularniejszym trybie w serii gier FIFA od lat. Rozgrywka online cieszy się tak wielką popularnością z uwagi na to, że możemy rywalizować z innymi graczami z całego świata i jednocześnie piąć się w rangach.

Ponadto za zdobywane osiągnięcia gracze otrzymują nagrody w postaci kart piłkarzy, którzy mogą wzmocnić jego drużynę. FUT w dużej mierze opiera się na mikropłatnościach, przez co jest bardzo dochodowym trybem dla EA Sports.

Żeby stworzyć dobry skład, zawodnicy muszą mieć odpowiednie zgranie. Buduje się je na podstawie narodowości lub przynależności klubowej (ewentualnie w obrębie jednej ligi). Kibice piłki nożnej wiedzą, że kontrolowanie środka boiska jest jednym z kluczy do zwycięstwa w meczu, a do tego potrzebni są pomocnicy wysokiej klasy. Którzy zawodnicy będą błyszczeć w FIFA Ultimate Team w FIFIE 22?

Reklama

Jedną z największych gwiazd wśród pomocników jest Kevin de Bruyne. Belg występujący na co dzień w Manchesterze City zawodnik od lat jest czołowym zawodnikiem. W FIFIE 21 otrzymał ocenę ogólną na poziomie 91, dzięki czemu był jednym z lepszych piłkarzy w grze.

Ubiegły sezon był bardzo udany dla 30-latka. Zdobył on Mistrzostwo Anglii, awansował do finału Ligi Mistrzów oraz dotarł do ćwierćfinału Euro 2020. Takie rezultaty pozwalają myśleć, że Belg będzie znów świetnie oceniony.

Oprócz tego, na wielkie gwiazdy najnowszej FIFY zapowiadają się między innymi Bruno Fernandes (Manchester United), Kai Havertz (Chelsea), Thomas Mueller (Bayern Monachium) czy Alejandro Gomez z Sevilli. Kibice z Polski mogli mieć nadzieję, że Piotr Zieliński może znaleźć się w tym gronie, lecz na razie nic nie wskazuje na obecność Polaka wśród najlepszych.

ESPORTER

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy