Reklama

Reklama

FIFA 22 z limitem aktywacji na PC? Electronic Arts zabrało głos

​Electronic Arts zaprzeczyło jakoby FIFA 22 na PC posiadała limit aktywacji. Informacja o nim została umieszczona przypadkowo. Dobrze, że EA naprawiło swój błąd, gdyż byłby to kolejny cios dla użytkowników komputerów, którzy nie dostaną next-genowych nowości.

Kilka dni temu pojawiła się niepokojąca informacja o limicie aktywacji FIFY 22 na komputerach, która pochodziła ze Steam. Jak należało oczekiwać wzbudziło to krytykę ze strony graczy, którzy na domiar złego dowiedzieli się, że edycja na PC przynajmniej na razie zostanie pozbawiona next-genowych nowinek z konsol PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Limit aktywacji był w przeszłości stosowany w kilku produkcjach i spotkał się z niesławą co w sumie jest dość zrozumiałe, bo jak można ograniczać komuś dostęp do zakupionego tytułu, a ponadto w tym konkretnym przypadku, jaki miałoby to głębszy sens?

Reklama

Do sprawy odniosło się jednak Electronic Arts, które w komunikacie przesłanym brytyjskiemu serwisowi Eurogamer zaprzeczyło tej rewelacji, zaś samą wzmiankę o limicie dodano omyłkowo.

"Potwierdzamy, iż nie ma limitu aktywacji FIFY 22 na PC poprzez Steam tylko na jednym urządzeniu. Informacja pojawiła się przez pomyłkę i została już usunięta" - podaje EA. Dobrze, że Elektronicy naprawili błąd i przyznali się do niego.

FIFA 22 zadebiutuje na komputerach oraz konsolach 1 października 2021 roku. Jedną z nowości tegorocznej edycji serii będzie system HyperMotion, który ma za zadanie przenieść ruchy piłkarzy z prawdziwego boiska.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy