Reklama

Reklama

FIFA 23: Nowe twarze gwiazd PSG już gotowe!

FIFA 23 nadchodzi wielkimi krokami. Gracze z całego świata nie mogą doczekać się daty premiery produkcji z kanadyjskiego studia EA Sports. Wiemy, że "dwudziestka trójka" będzie zawierała odświeżone twarze zawodników. Jeden z profili na Twitterze informuje o graczach PSG.

Twarze zawodników ważnym elementem

W każdej z części serii FIFA skany twarzy były bardzo istotnym czynnikiem dla graczy. Nie można się temu dziwić. Podobieństwo wirtualnych piłkarzy do tych z prawdziwych muraw odgrywało bardzo ważną rolę przy tym, by gracz mógł czuć się jak najbardziej związany z drużyną i poczuć atmosferę prawdziwych zdarzeń boiskowych. Wygenerowane komputerowo losowe twarze zawsze zaburzały immersję i odrealniały grę.

Od wielu lat EA Sports pracuje nad tym, by dopracować jak najdokładniej wizerunki graczy. Wychodzi to bardzo dobrze kanadyjskiemu studiu. Znaczna większość piłkarzy z topowych lig ma bardzo podobny wygląd do rzeczywistego. Wraz z nadchodzącą premierą FIF-y 23 mają zostać dodane kolejne prawdziwe twarze.

Reklama

Tym razem chodzi o gwiazdy Paris-Saint Germain, których twarze zostały uaktualnione. Ujawnił to jeden z profili na Twitterze, zajmujący się publikacją najnowszych skanów wirtualnych piłkarzy. Wśród nich są największe gwiazdy paryskiego klubu.

Paryski gwiazdozbiór z nowymi twarzami

Francuskie PSG może pochwalić się jednym z najbardziej okazałych składów drużyny piłkarskiej na świecie. W zespole tym występują między innymi takie gwiazdy jak Leo Messi, Neymar Jr., Kylian Mbappe czy Sergio Ramos.

Jednak to nie wystarcza do spełnienia głównego celu, jakim jest zdobycie Ligi Mistrzów. Paryżanom nie udało się to jeszcze ani razu w całej historii istnienia klubu i światowe gwiazdy również do tej pory tego nie dopięły. W tym roku w stolicy Francji również ostrzą sobie na to zęby. Jednak jak na razie zdecydowanie łatwiej wygrać to trofeum w FIF-ie.

Wiemy, że drużyna PSG będzie miała zaktualizowane twarze kluczowych zawodników. Wszyscy wymienieni wyżej piłkarze otrzymają bardziej dokładne wizerunki, niż to było dotychczas. Wynika tak ze screenów na profilu "Fifa Faces" na Twitterze. Przypomnijmy, że najnowsza FIFA 23 będzie miała identyczne wydanie na konsolach oraz komputerach osobistych, więc znacznie więcej osób doświadczy pełnię możliwości silnika graficznego gry.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy