Reklama

Finał esportowej ligi dla biznesu w CS:GO już w sobotę

​28 września w Warszawie odbędzie się finał II edycji E-Biznes Cup - największego turnieju esportowego dla firm w CS:GO w Polsce, organizowanego przez morele.net w partnerstwie z firmą NVIDIA i marką Acer Predator.

Po 297 meczach rozegranych w turnieju przez 77 drużyn zostały 4 najlepsze, które już w sobotę zmierzą się w finale. O łączną pulę nagród o wartości 30 tysięcy złotych zagrają ekipy z Quality Care, morele.net, Capgemini oraz Virtually Lublin.

Każda z drużyn (w składzie po 5 graczy) rozegra pojedynki w CS:GO w systemie pucharowym. Zmagania rozpoczną się o godzinie 10:00, a wyłonieni finaliści spotkają się jeszcze tego samego dnia, w ostatecznym pojedynku w godzinach popołudniowych.

Reklama

W II edycji wydarzenia, oprócz zaplanowanej bogatej oprawy wizualnej, zaangażowani zostali związani z esportem influencerzy: Kuba "KubiK" Kubiak, Adam "destru" Gil, Łukasz "prawus" Ganczewski. Wszyscy oni pojawią się na finałach w roli komentatorów.

Celem organizowanego wydarzenia jest popularyzacja esportu w biznesie, a także stworzenie unikatowej atmosfery do wzmacniania relacji w zespołach oraz między konkurującymi ze sobą firmami.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Counter-Strike: Global Offensive