Reklama

Finały Clash Royale League z pulą 400 tysięcy dolarów

​Mobilny esport rośnie w siłę. Jeden z jego największych reprezentantów, Clash Royale, powoli szykuje się do finałów swoich międzynarodowych rozgrywek. W puli nagród tegorocznych finałów znalazło się aż 400 tysięcy dolarów.

Finały Clash Royale League rozpoczną się w Shrine Auditorium w Los Angeles już 7 grudnia. Sześć najlepszych drużyn z całego świata spotka się w hali Expo, żeby powalczyć o tytuł najlepszej drużyny na świecie.

Najlepsza szóstka została wybrana z trzech, głównych regionów CRL - Azji, Chin i Zachodu. Zakwalifikowane na finały drużyny to odpowiednio OGN Entus i FAV Gaming, Nova Esports i W. EDG Mobile oraz SK Gaming i Team Liquid.

Jak na tak młodą scenę esportową, CRL dorobił się już kilku interesujących narracji. Wiele spojrzeń fanów będzie zwróconych w stronę chińskiego Nova Esports, które na finałach Mistrzostw Świata triumfowało rok temu. Wszyscy mają jednak z tyłu głowy ich słabszą formę podczas World Cyber Games 2019, gdzie na szczycie podium znaleźli się Team Liquid i SK Gaming.

Reklama

Rozstrzygnięcie Clash Royale League jest organizowane przez Supercell we współpracy z OGN oraz Google Play. Całe wydarzenie będzie transmitowane na oficjalnym kanale YouTube Clash Royale Esports.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Clash Royale
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy