Reklama

Finały Ultraligi w Teamfight Tactics po raz pierwszy w formacie LAN-owym

​Już w najbliższą niedzielę, 30 stycznia o godz. 14:00 odbędą się finały Ultraligi Mistrzostw Polski w Teamfight Tactics Sezon 3 Arcane.

Rozgrywki te będą jednak wyjątkowe z uwagi, na to, że ośmiu najlepszych polskich zawodników w TFT spotka się osobiście w studiu Polsat Games. Będą to pierwsze LAN-owe finały Ultraligi TFT w historii. Zawodnicy powalczą o tytuł mistrza Polski, nagrody z puli wynoszącej 26 000 złotych oraz miejsca w międzynarodowych rozgrywkach Rising Legends Superbrawl.

O tym, że gry taktyczne wyzwalają emocje nie mniejsze niż najbardziej widowiskowe dyscypliny takie jak np. skoki narciarskie, dobitnie pokazał popularny w ostatnich latach serial Gambit Królowej. Dotyczy to również gry Teamfight Tactics, która przez wielu nazywana jest szachami młodego pokolenia. Emocje w finałach Ultraligi w Teamfight Tactics Sezon 3 Arcane, dodatkowo podgrzeje fakt, że najlepsi taktycy stoczą walkę nie tylko na wirtualnej planszy, ale także na "deskach" studia Polsat Games - oczywiście z zachowaniem obowiązujących obostrzeń sanitarno-epidemiologicznych.

Reklama

Na tę chwilę do wielkiego finału zakwalifikowało się sześciu zawodników: Sage, UnluckyHubi, AGO Traviscwat, Ogiii, AGO LelouchAki. Pozostałą dwójkę graczy poznamy dopiero w czwartek - po rozgrywkach ostatniej szansy. O dwa ostatnie miejsca walczą - Arnold, simplywojtek, ANO Vicer, Shircane, Tkey, Kacpersky191, kubixon i AGO Zbrojson.

Rozgrywki będą transmitowane na kanale Polsat Games oraz na platformach Twitch i YouTube. Mecze ostatniej szansy już w ten czwartek od godz. 18:00, a walki finałowe rozpoczną się w niedzielę od godz. 14:00.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL