Reklama

Reklama

fnatic podpisał umowę z Gucci

​Jeden z największych domów mody na świecie zdecydował się zainwestować w esport. Mowa tu o firmie Gucci, która porozumiała się z fnatic. Szczegóły współpracy na razie są nieznane.

Gucci to jedna z czołowych marek, jeśli chodzi o ubrania. Dla wielu ludzi produkty Gucci to synonim wyższego statusu materialnego, przez co są one aż tak pożądane. Trend ubrań firmy projektanckiej można zauważyć m.in. w środowisku hip-hopowym, gdzie coraz więcej artystów nosi artykuły desygnowane logiem marki.

Dom mody zazwyczaj nie skupia się na projektowaniu sportowej odzieży. W tej materii może jednak zajść zmiana. Mianowicie Gucci porozumiało się z fnatic, co zostało ogłoszone przez esportową organizację. Na razie jest to jedynie teaser przedstawiający zawiązanie porozumienia pomiędzy podmiotami. Nikt nie podał bowiem większych szczegółów dotyczących korelacji.

Reklama

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Gucci zorganizowało coś z fnatic. Mianowicie w styczniu firma poprosiła skład fnatic w League of Legends, by ten siedział wśród celebrytów podczas ówczesnego pokazu odzieży męskiej. Warto wspomnieć, że tego zaszczytu dostąpił również Polak - Oskar "selfmade" Boderek, który od listopada ubiegłego roku znajduje się w składzie esportowego klubu.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Gucci

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy