Reklama

Reklama

Fortnite: Ariana Grande pojawi się wkrótce w grze?

​Jedna z największych gwiazd muzyki pop ostatnich lat - wokalistka Ariana Grande może niedługo być kolejną znaną postacią, która dołączy do uniwersum Fortnite: Battle Royale. Tak wynika ze spekulacji na podstawie plakatów w grze przed pewnym wydarzeniem.

Ariana Grande jest 28-letnią amerykańską wokalistką. W swoim dorobku ma wiele prestiżowych nagród za nagrane utwory. W przeszłości współpracowała z tak znanymi postaciami muzyki jak Pharrell Williams, Lady Gaga, Lana Del Rey, czy z raperem Lil Waynem.

W 2018 roku prestiżowy amerykański tygodnik muzyczny "Billboard" przyznał Grande nominację "kobiety roku". Kobieta jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na instagramowym koncie obserwuje ją 255 milionów osób, co zalicza ją do czołówki najbardziej rozpoznawalnych muzyków na świecie. Wiele wskazuje na to, że oprócz świata muzyki, Ariana wkroczy do świata gier wideo. Ma się to odbyć za pośrednictwem Fortnite: Battle Royale.

Reklama

Tytuł od Epic Games znany jest z angażowania w swoją produkcję największych gwiazd popkultury. W grze "wystąpili" między innymi DJ Marshmello czy Travis Scott. Do tych twórców niedługo może dołączyć wspomniana Grande. Można tego domniemywać na podstawie plakatów udostępnionych przez twórców z Epic.

Na pierwszym z nich widzimy nawiązanie do utworu "God Is A Woman", na drugim widnieje nazwa "Piggy" - zupełnie tak samo, jak nosi imię zwierzę Grande, a na ostatnim nawiązanie jest do piosenki "Rain On Me". Wszystkie te poszlaki wskazują na to, że niedługo studio ogłosi współpracę z gwiazdą muzyki pop. Nie wiemy dokładnie, na jakiej płaszczyźnie odbędzie się to partnerstwo. Prawdopodobnie jednak do zdobycia będzie skin z podobizną Grande. O tym powinniśmy się przekonać już w najbliższych kilku dniach.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Ariana Grande

Reklama