Reklama

Reklama

Fortnite: Billie Eilish zagra koncert w grze?

​Wiele wskazuje na to, że kolejna wielka gwiazda światowej muzyki może zawitać na serwery Fortnite: Battle Royale. Tego typu wydarzenia były zorganizowane z udziałem Travisa Scotta czy Ariany Grande.

Koncerty w Fortnite: Battle Royale można powiedzieć, że już są swego rodzaju tradycją. Na czym dokładnie polegają tego typu występy? Otóż na serwerach odbywa się specjalne wydarzenia, których głównymi bohaterami są gwiazdy światowej muzyki rozrywkowej. W przeszłości brali w nich udział Ariana Grande, DJ Marshmello czy amerykański raper Travis Scott.

Występ taki trwa kilka minut i odgrywane jest kilka najbardziej znanych utworów danych wykonawców. Dodatkowo jest świetna oprawa wizualna, co sprawia wrażenie wyjątkowego koncertu na światową skalę. Trzeba przyznać, że Epic Games jest pionierem w tego typu działalności w grze wideo, która wprost nie jest związana z muzyką.

Reklama

Jest to jeden z wielu czynników, który wyróżnia Fortnite: Battle Royale spośród innych gier dostępnych na rynku. Okazuje się, że w planach ludzi odpowiadających za kształt Fortnite’a może być kolejna znana artystka, która pojawi się na serwerach.

Jeden ze znanych użytkowników Twittera poinformował o przecieku, jakby Billie Eilish miała pojawić się w grze i zagrać koncert. Internauta, która ma 14 tysięcy obserwujących go fanów sam podkreśla, że jak na razie są to jedynie plotki, lecz posiada on już sporą renomę w sieci i jego doniesienia niejednokrotnie okazywały się prawdą.

Jak na razie również nie ma żadnego oficjalnego komentarza na ten temat ze strony amerykańskiego studia. Jednak już niebawem rusza ósmy sezon gry i udział gwiazdy muzyki zza oceanu jest jak najbardziej prawdopodobny.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy