Reklama

Reklama

​Fortnite. Duża aktualizacja w grze. Powrót Gwiezdnych Wojen

Dokładnie 1 listopada do Fortnite przywędrowała kolejna spora aktualizacja. Update sygnowany numerem v22.30 ponownie sprowadza do gry legendarnych bohaterów z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Jakie jeszcze nowości czekają na wszystkich?

Gwiezdne Wojny powracają do Fornite!

Twórcy z Epic Games dbają o to, by regularnie do świata Fortnite wprowadzać przeróżne zmiany. Taki zabieg ma przede wszystkim na celu urozmaicić same gameplay, by gracze nie odczuwali znużenia dotychczasową rozgrywką.

Aktualizacja 1 listopada to tym samym start Tygodnia Skywalkera i powrót dobrze znanych już graczom broni - mieczów świetlnych Luke’a Skywalkera oraz Dartha Vadera. Wydarzenie potrwa do 8 listopada. Zakończy się dokładnie o godz. 15:00 polskiego czasu.

Na wyspę Fortnite powrócili także Szturmowcy, a co za tym idzie, do dyspozycji graczy oddane zostają karabiny blasterowe E-11. Te można znaleźć na ziemi, a także w zwykłych oraz w imperialnych skrzyniach. Ostatnią opcją do nabycia blastera jest jego zakup poprzez wydanie Sztabek.

Reklama

Nowa aktualizacja, więc nie obyło się także bez nowych skórek. W sklepie Fortnite zakupić można przedmioty Luke’a Skywalkera w postaci stroju, plecaka Zdalniaka Treningowego, Kilofa Karabinu Slugthrower, a także Lotni Śmigach terenowy X-34. Dostępne są również skiny Lei Organy (strój, plecak R2-D2 oraz Kilof Pika Energetyczna) oraz Hana Solo (strój, Plecak Sokół Millennium i Kilof Wibrokostur).

Podczas Tygodnia Skywalkera do gry powraca także karabin impulsowy, jako narzędzie, które odgrywa znacząco rolę w galaktycznym konflikcie. Epic Games zdecydował się także na wprowadzenie kilku zmian do trybów turniejowych, jak również poprawę błędów w samej rozgrywce. Pełną listę zmian znajdziecie pod tym adresem.

Najlepsze tematy

Reklama