Reklama

Reklama

Fortnite goni PlayerUnknown's Battlegrounds na Twitchu

​Trzy nominacje PUBG-a do piątkowych The Game Awards doskonale świadczą o tym, że Brendan Greene zasypia codziennie z szerokim uśmiechem na ustach. Ostatnie statystyki Gamoloco zapowiadają jednak potencjalnego poważnego rywala w postaci Fortnite.

Ciężko mówić na razie o zaciętej rywalizacji, patrząc po grafice Gamoloco, ale kolejne tygodnie wyraźnie zachęcają widzów oraz streamerów do poświęcenia większej uwagi nowej grze Epic Games. PlayerUnknown’s Battlegrounds utrzymuje w rankingu najchętniej oglądanych gier na Twitchu stabilne drugie miejsce. Fortnite w przeciągu dwóch miesięcy z drugiej dziesiątki wspiął się do ścisłej piątki.

Na popularność Fortnite’a na pewno wpłynęło zainteresowania summita (Jaryd ‘summit1g’ Lazar). Z PlayerUnknown’s Battlegrounds przenieśli się również Ninja oraz Grimmz. Przyciągnięcie popularnych streamerów w dużym stopniu stanowi klucz do większej widowni. Epic Games od premiery pierwszych wersji gry dużą uwagę przykuwało do Twitcha. Patrząc na powyższe wykresy, podejście dewelopera przynosi korzyści z tygodnia na tydzień.

Reklama

Tomasz Alicki

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite | PlayerUnknown's Battlegrounds

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy