Reklama

Reklama

Fortnite i współpraca z FIFA? Robert Lewandowski zagości w grze?

Epic Games ciągle rozwija swoją flagową produkcję - Fortnite: Battle Royale. Dlatego też wszystko wskazuje na to, ze nadchodzący piłkarski mundial w Katarze również odbędzie się na serwerach Fortnite. Do gry mają zostać dodane różne wyzwania związane z piłką nożną.

Mundial tuż za rogiem

Nadchodzące Mistrzostwa Świata w piłce nożnej odbędą się w bardzo nietypowym terminie. Impreza rozpocznie się już w listopadzie, a zakończy w połowie grudnia. Taka data podyktowana jest specyficznym klimatem w Katarze. W wakacyjnych miesiącach panują w tym kraju tropikalne upały i granie w piłkę nożną na tym poziomie byłoby zbyt wykańczające dla piłkarzy. Polska awansowała na mundial po wygranym barażu ze Szwecją.

Jedną z największych gwiazd turnieju będzie Robert Lewandowski. Oczy całego świata będą skierowane na grę polskiego napastnika, którym zachwyca się cały świat po jego zdobyczach bramkowych. To właśnie kapitan reprezentacji ma być filarem naszego zespołu, który będzie walczył o wyjście z grupy. Rywalami w pierwszej fazie będą: Arabia Saudyjska, Meksyk oraz Argentyna.

Reklama

Zanim rozpocznie się turniej, ma dojść jednak do współpracy Światowej Federacji Piłkarskiej (FIFA) z Epic Games. Prawdopodobnie do gry trafią skiny związane z piłkarzami. Czy jednym z nich będzie Robert Lewandowski?

Nadchodzi współpraca Epic Games z FIFA?

Studio Epic Games, które odpowiada między innymi za Fortnite: Battle Royale słynie z tego, że w każdym roku nawiązuje wiele różnych współprac. Niedawno jednym z motywów w grze był Dragon Ball czy Indiana Jones. Wiele wskazuje na to, ze w najbliższych tygodniach czeka na graczy dużo piłkarskich treści. Otóż według jednego z najbardziej znanych leakerów - "HYPEX’a", ma niebawem dojść do współpracy "Epickich" z FIFA.

Według wielu pogłosek, do gry mają zostać dodane różne wyzwania. Za ich wykonanie prawdopodobnie gracze otrzymają atrakcyjne przedmioty. Niewykluczone, że wśród nich będą skiny piłkarzy. Do takiej sytuacji już doszło w przeszłości. Swoje podobizny w grze miały takie gwiazdy jak - Neymar, Marko Reus czy Harry Kane. Czy jedną z gwiazd, które zostaną przeniesione do wirtualnej rzeczywistości, będzie Robert Lewandowski? O tym przekonamy się w ciągu najbliższych tygodni.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy