Reklama

Reklama

​Fortnite. Jak sprawdzić statystyki konta i profilu: K/D, zabójstwa, wygrane

Pomimo, że od premiery Fortnite minęło już ponad pół dekady, wciąż bezpośrednio w grze nie doczekaliśmy się rozbudowanego systemu statystyk naszego profilu. Podpowiadamy, jak w bardzo prosty sposób możecie sprawdzić ile macie: królewskich zwycięstw, zabójstw, w ilu procentach gier udało wam się wygrywać oraz jaki jest wasz współczynnik K/D.

Fortnite. Jak można sprawdzić statystyki swojej postaci? Ile mamy zabójstw, zwycięstw i jaki współczynnik KD?

Z jakichś względów producenci z Epic Games nie zdecydowali się na zaimplementowanie w swojej sztandarowej produkcji systemu, który na bieżąco prezentowałby statystyki naszej postaci. Gracze bardzo często więc zastanawiają się nad tym, ile razy do tej pory przez cały okres grania udało im się sięgnąć po zwycięstwo czy ilu rywali udało się wyeliminować podczas rozgrywki.

Z pomocą w sprawdzeniu i weryfikacji takowych danych przychodzi nam zewnętrzny serwis FortniteTracker.com, który stanowi bazę i agregator statystyk postaci. Jak się nim posługiwać?

Reklama

Na stronie głównej w rubryce: FIND YOUR FORTNITE STATS wystarczy wpisać nazwę naszego profilu i zatwierdzić wyszukiwanie. Serwis powinien w odpowiedzi zaprezentować nam rozbudowane statystyki profilu. Znajdziemy tutaj wiele cennych, przede wszystkim liczbowych informacji.

W głównej tabeli strona wyświetla:

  • Liczbę meczów ogółem
  • Liczbę zwycięstw ogółem
  • % zwycięstw ze wszystkich gier
  • Liczbę zabójstw
  • K/D rating (stosunek zabójstw do śmierci)

Powyższe informacje możemy rozpatrywać w ramach czasowych: Ogółem (Lifetime) oraz ostatnich 7 lub 30 dni.

Ponadto niżej mamy wyszczególnione konkretne tabelki z podziałem na tryby gry: SOLO, DUO, TRIO, SQUADY oraz LTM (limited-time mode - limitowane tryby w Fortnite). W ramach każdego wariantu serwis publikuje jeszcze bardziej szczegółowe informacje. Oprócz zwycięstw czy zabójstw możemy także sprawdzić przez ile czasu graliśmy dany tryb, czy jaki średnio czas udało nam się przetrwać.

Jeśli jesteśmy regularnymi graczami, to na samym dole w sekcji RECENT MATCHES możemy znaleźć najświeższe, bieżące mecze, które udało nam się rozegrać w ostatnim czasie.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite

Reklama