Reklama

Reklama

Fortnite: Jest oficjalna zapowiedź nowego Rozdziału!

W "Fortnite: Battle Royale" kończy się kolejny Rozdział gry. Zwykle jest to początek gruntownych zmian, zarządzonych przez Epic Games z tej okazji. Co tym razem wprowadzą producenci jednej z najgłośniejszych gier ostatnich lat?

Nowy Rozdział sporym zaskoczeniem

Gracze z niecierpliwością oczekują na kolejne, bardzo duże zmiany w "Fortnite: Battle Royale". Początkowo wydawało się, że po zakończeniu obecnego Sezonu wystartuje kolejny. Jednak nic bardziej mylnego. Studio Epic Games zdecydowało, że 3 grudnia zakończy się cały rozdział, czyli znacznie większy etap uniwersum gry. Jest to dość zaskakująca decyzja, gdyż obecny rozdział trwał zaledwie rok, poprzednie miały nieco dłuższy okres trwania.

Reklama

Oznacza to, że prawdopodobnie na mapie zostanie zaimplementowanych wiele zmian. Istnieje też duża szansa na to, że dodane zostaną nowe bronie, a część obecnych zostanie ukrytych w tak zwanym "Skarbcu". Do premiery Rozdziału pozostał już niespełna tydzień. Teraz Epic Games postanowiło udostępnić pierwszy zwiastun tego etapu gry. Co się z niego dowiedzieliśmy?

Wydarzenie rozpocznie Rozdział

Wydarzenie zapowiadające nowy Rozdział nosi nazwę "Fracture", czyli "pęknięcie". Sam zwiastun mówi nam niewiele, ale nazwa może wiele sugerować. W przeszłości mapa "Fortnite’a" była już rozbita na wiele małych wysepek, które były przedzielone wodą. Niewykluczone, że i tym razem nastąpi coś podobnego. Bardzo możliwe, że tym razem Epic Games wymyśli podobną koncepcję.

"Pęknięcie’ może nam podpowiadać zmiany na mapie, które odbędą się w wyniku jakiegoś tąpnięcia. Jak na razie trudno jednak przewidywać, jak będzie wyglądał event. Pewne natomiast jest jedno. Za tydzień uniwersum gry będzie wyglądało zapewne zupełnie inaczej, niż to jest obecnie. Event rozpocznie się w najbliższą sobotę o godzinie 22:00 polskiego czasu. Dołączyć będzie można aż przez czterdzieści minut.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Epic Games | Fortnite

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy