Reklama

Fortnite: Naruto pojawi się w grze? Człowiek z Epic Games komentuje

​W internecie pojawiły się przecieki, jakoby w ósmym sezonie Fortnite: Battle Royale miała pojawić się postać Naruto. Miałby on być dostępny w Karnecie Bojowym. Donald Mustard z Epic Games skomentował te doniesienia w jednoznaczny sposób.

Naruto Uzumaki jest głównym bohaterem japońskiej mangi oraz anime. Postać ta jest jedną z najbardziej znanych w świecie kreskówek rodem z Azji. Zadebiutowała w mandze 24 lata temu. Od tego czasu na rynku pojawiło się wiele wydawnictw związanych z Naruto, a Uzamaki stał się wręcz legendą i idolem wielu milionów osób na całym świecie.

Oprócz mangi oraz anime pojawiły się również filmy pełnometrażowe z udziałem Naruto. Po raz pierwszy w naszym kraju pojawił się w 2007 roku i również zaskarbił sobie serca tysięcy młodych ludzi. Teraz wiele wskazuje na to, że Naruto może wystąpić w Fortnite: Battle Royale. Na to wskazują przecieki oraz wypowiedź Donalda Mustarda z Epic Games.

Reklama

Amerykańskie studio znane jest z tego, że sięga po różne postacie z popkultury i wpuszcza je do uniwersum Fortnite’a. Tak było między innymi z Predatorem, Johnem Wickiem, Thanosem z AVENGERS czy wieloma pozostałymi. Kilka dni temu w sieci pojawiły się przecieki, jakoby świat Fortnite’a miał odwiedzić Naruto. Skórka z jego podobizną miała być częścią Karnetu Bojowego ósmego sezonu. Jednak sprawa nie jest taka prosta, jak mogłaby się wydawać.

Jeden z użytkowników Twittera zapytał o te pogłoski Donalda Mustarda z Epic Games. Okazuje się, że w Karnecie Bojowym Naruto jednak się nie pojawi. Nie wykluczył jednak tego, że nie ma tematu współpracy. Jest zatem możliwe, że w najbliższej przyszłości japońska postać pojawi się w świecie Fortnite’a.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy