Reklama

Reklama

Fortnite: Nowa aktualizacja przynosi sporo zmian

Na serwery Fortnite: Battle Royale trafiła nowa aktualizacja. Co tym razem twórcy zdecydowali się dodać, a co tymczasowo usunąć z gry? O tym dowiecie się już w tym materiale.

Duża aktualizacja Fortnite’a

Aktualizacja gry rozpoczęła się od wpadki Epic Games. Zazwyczaj serwery wyłączane były o poranku polskiego czasu, a teraz było zdecydowanie inaczej. Gracze byli zaskoczeni wyłączeniem serwerów około godziny 23:00. Okazuje się, że był to błąd ze strony twórców. Możliwość gry została przywrócona dopiero po godzinie 11. Nowa zawartość może zaskakiwać wielu graczy. W jaki sposób Fortnite: Battle Royale został zmodyfikowany?

Reklama

Najważniejszą zmianą jest usunięcie broni dalekiego zasięgu - DMR. Była to automatyczna snajperka, która zadawała nieco mniej obrażeń od standardowej broni snajperskiej, lecz strzelała znacznie szybciej. W zamian za to dodano DMR Kobra. Karabin jest wyposażony w lunetę, jaką znamy chociażby z AUG-a.

Użyteczny jest głównie na średni dystans. W zależności od wersji, zadaje on od 32 do 40 punktów obrażeń w ciało. Prawdopodobnie w głowę dwukrotnie więcej. Jednak to nie koniec nowości. Powraca przyczepna rękawica, za pomocą której możemy uciec z bitwy, gdy mamy wokół siebie jakąś twardą powierzchnię.

Pożegnanie Discobomby i nowe skrzynie

Oprócz usunięcia broni DMR, twórcy zdecydowali się włożyć do tak zwanego Skarbca Discobombę. Była to nietypowa rzecz, która po rzuceniu powodowała, że przeciwnik tańczył i nie mógł do nas strzelać przez kilka sekund. Wiele osób narzekało, że jest to zbyt mocny przedmiot i dlatego też twórcy zdecydowali się ją jak na razie anulować.

Na mapie pojawią się także holo-skrzynie. Żeby je otworzyć, będziemy musieli być wyposażeni w odpowiednie dwa klucze. Przed otwarciem będzie wyświetlał się hologram z zawartością, więc nie trzeba ich otwierać "w ciemno".

Najlepsze tematy

Reklama