Reklama

Reklama

Fortnite: Nowa aktualizacja wzmaga zmiany meteorologiczne

​Twórcy pracujący w studiu Epic Games zaskakują regularnie posiadaczy gry Fortnite: Battle Royale. Tym razem wdrożyli bardzo ryzykowną i zmieniającą rozgrywkę kwestię. Otóż kilka dni temu dodano zmieniające się warunki atmosferyczne. Od teraz można napotkać burzę czy tornada, które są zagrożeniem dla ludzi obecnych na serwerze. Teraz do tej nowości dodano aktualizację.

Pracownicy studia Epic Games co chwilę szukają nowych rozwiązań, które można wdrożyć do Fortnite’a. Jeden z najpopularniejszych tytułów battle royale na rynku co chwilę jest aktualizowany pod względem wyglądu mapy, dostępnych broni czy trybów gry. Kilka tygodni temu ogłoszono kolejną już współpracę z Marvel Studios i zaimplementowano postać słynnego Spider-Mana. Fani na całym świecie ucieszyli się z obecności superbohatera w uniwersum, a sama sprawa odbiła się bardzo szerokim echem w mediach gamingowych i nie tylko.

Reklama

Epic Games od lat wie, jak zaskoczyć graczy i zrobić szum wokół własnej produkcji. W jednym z kolejnych patchów dodano bardzo odważną zmianę. Otóż zdecydowano, że od teraz na mapie warunki atmosferyczne będą zmieniały się w bardzo znaczący sposób. Trąby powietrzne tworzące się na serwerze porywają zawodników i powodują utrudnienie.

Czasami również mogą być pomocne do tego, by uniknąć przeciwnika lub szybciej się przemieścić na mapie. Oprócz tego można ujrzeć takie zjawisko jak na przykład błyskawice. Zarówno porywisty wiatr, jak i burza są bardzo efektownie stworzone i samo zobaczenie tych zjawisk już może być czymś ekscytującym. Okazuje się, że od teraz nietypowe załamanie pogody będzie widoczne jeszcze częściej, niż dotychczas.

Epic Games zdecydowało się wprowadzić łatkę, która wzmaga częstotliwość zmiany pogody na huragan lub burzę. Każda burza powinna od teraz wywołać tornado i może być tak, że nawet przez całą rozgrywkę taka sytuacja meteorologiczna będzie miała miejsce. Teraz nowa pogoda prawdopodobnie będzie miała większy wpływ na rozstrzygnięcia.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy