Reklama

Reklama

Fortnite otrzymał nietypową mapę. To powrót do pierwszych sezonów w grze!

Jeśli zdarza Wam się nostalgicznie wzdychać do początków gry Fortnite wraz z oryginalną, podstawową mapą dostępną w pierwszych sezonach, to mamy kapitalne wieści. Już teraz możecie przystąpić do rozgrywki i cofnąć się o... pięć lat.

Fortnite debiutował w 2017 roku i od tamtego czasu przeszedł niesamowicie daleką drogę. Przez ten okres gra otrzymała ponad 20 nowych sezonów i karnetów bojowych, wiele unikalnych skórek postaci, broni i innych gadżetów. Gruntownej modyfikacji uległa także mapa w grze. Lokacje zmieniały się bardzo regularnie, a twórcy z Epic Games dbali o to, by różnorodność nawiedzała graczy co kilka miesięcy, czy nawet tygodni.

Reklama

Są oczywiście tacy graczy, którym często zdarza się wzdychać do początków gry. Nie da się ukryć, że pierwsze sezony w Fortnite miały w sobie coś unikalnego. Chociaż warstwa wizualna, bogactwo szczegółów i zróżnicowanie lokacji pozostawiały sporo do życzenia względem tego, co mamy teraz, to społeczność potrafiła bawić się przednio i nieustannie pchała szlagierową produkcję battle royale na szczyty popularności.

Najstarsza mapa w Fortnite ponownie dostępna w grze

Teraz za sprawą tej samej społeczności, można w znakomitym stylu powrócić do pierwotnej wersji gry. Na TikToku, a dokładnie na kanale @nostalgiafocus pojawił się krótki film prezentujący efekt pracy miłośników Fortnite’a. Graczom udało się odtworzyć oryginalną mapę, którą możemy kojarzyć z początków tej produkcji.

Oczywiście planszę uruchomimy poprzez Tryb Kreatywny w grze, stanowiący istne narzędzie piaskownicy, dające graczom wiele możliwości do wyzwolenia, jak wskazuje sama nazwa, kolejnych pokładów kreatywności. Unikalny kod mapy to: 1360-8196-8274.

Z całą pewnością znajdzie się ogromna rzesza weteranów, którzy ochoczo wypróbują to dzieło, by po raz kolejny móc skierować swoją lotnię na takie lokacje jak: Salty Springs, Fatal Fields czy Retail Row.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite | Epic Games

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy