Reklama

Fortnite otrzymało bałwany i starcia snajperów

​Epic Games opublikowało szczegóły na temat aktualizacji 7.20 do Fortnite, ujawniając między innymi "Podstępnego Bałwana" oraz nowy tryb okresowy, przeznaczony dla miłośników strzelanka na dalekie odległości - Starcie Snajperów. Do tego szereg mniejszych zmian oraz innowacji.

Podstępny Bałwan jest szczególnie interesujący, ponieważ łączy możliwości wybuchowej pułapki (przycisk ataku głównego) oraz przebrania dla gracza (po wciśnięciu przycisku ataku dodatkowego). Nikt się nie spodziewa, że stojący bez ruchu bałwan może być w rzeczywistości przeciwnikiem.

Podstępny Bałwan zostaje zniszczony, gdy jego PZ spadną do zera, a także wtedy, gdy gracz przebrany za Bałwana zacznie używać innego przedmiotu lub przełączy się w tryb budowania. Nie możemy więc budować ani korzystać z innych przedmiotów.

Jakiś czas temu Epic Games wprowadziło do gry Podium, czyli miejsce, w którym wyróżnia interesujące konstrukcje przygotowane przez graczy z całego świata, W miejscu dawnego Karkołomnego Kina. W aktualizacji 7.20 znalazła się tu ciekawa piramida do zwiedzenia.

Reklama

Kolejną istotną nowością jest nowy Tryb Okresowy: Starcie Snajperów. Jak można się domyślić, gracze mierzą się ze sobą, korzystając z broni snajperskich z lunetami. Dodano więc karabiny snajperskie z tłumikiem, a do zrzutów zaopatrzenia wprowadzono legendarne pistolety z lunetą.

Jest też kilka mniejszych modyfikacji w podstawowych systemach rozgrywki. Co najważniejsze, wycofano kilka przedmiotów: Poczwórną Wyrzutnię Rakiet, Fortecę Kieszonkową oraz Przysysak. Zmieniono także szanse na pojawienie się mikstur ochrony i małych mikstur ochrony.

Mikstura Osłony będzie więc pojawiać się rzadziej, ale za to z większą częstotliwością na mapie pojawi się Mała Mikstura Osłony. Zmniejszono też szansę na pojawienie się lotni, balonów, Taranów (aż o połowę) oraz Burzolotów X-4, z 80 procent do 50 proc.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy