Reklama

Fortnite: Twórcy pokazali zwiastun nowego letniego wydarzenia

Studio Epic Games bardzo regularnie modyfikuje content, jaki znajduje się w Fortnite: Battle Royale. Niektórych dynamika zmian bardzo irytuje, szczególnie, gdy modyfikacjom ulegają dostępne bronie, ale wielu też popiera tak duże zmiany. Teraz do gry trafia wydarzenie Letnia Eskapada, które dostarczy wiele nowych treści.

Wydarzenia w Fortnite są już tradycją

Wydarzenia w Fortnite: Battle Royale to nierozłączny element gry od Epic Games. Niemalże od pierwszych miesięcy istnienia gry, która swoją premierę miała w drugiej połowie 2017 roku, wydarzenia były początkiem lub wieńczeniem jakiegoś etapu w uniwersum. Niejednokrotnie eventy związane były ze wirtualnymi występami gwiazd muzyki. Koncerty na mapie "odgrywały" takie gwiazdy, jak: Ariana Grande, DJ Marshmello czy też słynny raper ze Stanów Zjednoczonych - Travis Scott.

Reklama

Jednak nie zawsze wydarzenia miały charakter wyłącznie muzyczny. Mieliśmy także efektowny start rakiety czy inne równie zaskakujące okoliczności, które były m.in. końcem lub początkiem Sezonów czy Rozdziałów. Teraz Epic Games przygotowuje nas do wydarzenia związanego z latem. Inicjatywa będzie nosiła nazwę Letnia Eskapada. Epic Games w mediach społecznościowych udostępniło trailer.

Letnie wydarzenie od Epic Games czas zacząć!

Letnia Eskapada rozpoczęła się już dziś, 4 lipca o godzinie 15:00. Potrwa aż do 18 lipca, również do godziny 15:00. W tym czasie gracze będą mogli zdobywać Punkty Doświadczenia, wykonując specjalnie zadania Letniej Eskapady. Do zdobycia będą następujące nagrody:

  • emotka Kokosowy Toast
  • kilof Artefaktyczny Topór
  • lotnia Bzyczek
  • plecak Liścioloty
  • malowanie Morze Gwiazd

Liczba przedmiotów do zdobycia może nie powala na kolana oraz na tej liście nie znajduje się żadna skórka postaci, lecz z pewnością dla młodszych fanów Fortnite’a będzie powodem do robienia zadań. Powiększenie kolekcji skórek kilofów, lotni czy plecaków to jest na tyle duża zachęta, że w ciemno można stawiać, iż Letnia Eskapada okaże się kolejnym sukcesem Epic Games, a tysiące graczy usiądzie do swoich urządzeń, by spełnić wymagania, by dostać zaproponowane przez twórców gry nagrody.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite | Epic Games
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy