Reklama

Reklama

Fortnite: W styczniu czeka nas kolejne wydarzenie?

​Koncerty w "Fortnite: Battle Royale" to wyjątkowe inicjatywy ze strony Epic Games. Społeczność może uczestniczyć za darmo w wirtualnych wydarzeniach, którego gwiazdami są topowi muzycy popkultury. Okazuje się, że jeszcze w styczniu czeka nas jeden taki event.

Gwiazdy w "Fortnite"

Koncerty w Fortnite: Battle Royale można powiedzieć, że już są swego rodzaju tradycją. Na czym dokładnie polegają tego typu występy? Otóż na serwerach odbywa się specjalne wydarzenia, których głównymi bohaterami są gwiazdy światowej muzyki rozrywkowej. W przeszłości brali w nich udział Ariana Grande, DJ Marshmello czy amerykański raper Travis Scott.

Reklama

Występ taki trwa kilka minut i odgrywane jest kilka najbardziej znanych utworów danych wykonawców. Dodatkowo jest świetna oprawa wizualna, co sprawia wrażenie wyjątkowego koncertu na światową skalę. Trzeba przyznać, że Epic Games jest pionierem w tego typu działalności w grze wideo, która wprost nie jest związana z muzyką.

Jest to jeden z wielu czynników, który wyróżnia Fortnite: Battle Royale spośród innych gier dostępnych na rynku. Okazuje się, że w planach ludzi odpowiadających za kształt Fortnite’a może być kolejny znany artysta, który pojawi się na serwerach. Mowa o australijskim raperze znanym jako "The Kid Laroi". Muzyk ma na koncie wielki hit.

Eventy biją rekordy popularności

Live eventy w "Fortnite" to zdecydowanie jeden z najbardziej oryginalnych elementów tej gry. Zazwyczaj wygląda to tak, że Epic Games wypuszcza oficjalne oświadczenie, zapowiada nadchodzące wydarzenie i w jednym momencie w grze zbierają się miliony graczy. Wszyscy logują się po to, żeby zobaczyć, co tym razem przygotował dla nich deweloper.

Teraz według wielu przecieków w końcówce stycznia ma dojść do kolejnego wydarzenia. Jego główną gwiazdą ma być wcześniej wspomniany artysta. "The Kid Laroi" znany jest przede wszystkim z piosenki pod tytułem "Stay". Do tego kawałka dograł się słynny kanadyjski wokalista Justin Bieber. Materiał osiągnął na YouTube ponad 660 milionów wyświetleń. Dużą popularność osiągnęły także piosenki takie jak "Without You" czy "Wrong".

O potencjalnym udziale 19-latka w grze poinformował znany leaker "HYPEX". Mężczyzna dodał, że wirtualny koncert odbędzie się w dniach 24-25 stycznia. Wydarzenie to powinno przyciągnąć ponownie wiele milionów użytkowników na serwery.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite

Reklama