Reklama

Fortnite: Wonder Woman kolejną postacią w uniwersum?

​W grudniu ubiegłego roku swoją premierę kinową miał film "Wonder Woman 1984" z Gal Gabot w tytułowej roli. Wiele wskazuje na to, że postać wykreowana przez izraelską aktorkę może się przenieść do świata gier. Bardzo możliwe, że niedługo zawita ona do świata Fortnite: Battle Royale’a.

Postacie filmowe już wielokrotnie gościły w uniwersum gry od Epic Games. Jedną z pierwszych i z całą pewnością najgłośniejszą tego typu kooperacją była współpraca amerykańskiego studia z Marvel Studios. Wówczas na mapie pojawili się Superbohaterowie z serii AVENGERS. Wcześniej jednak pojawiła się skórka "Żniwiarza". Do złudzenia przypominała ona Johna Wicka - postać tytułową zagraną przez słynnego Keanu Reevesa. Dopiero jakiś czas później ogłoszono oficjalnie, że jest to Wick.

Epic Games podjęło także współpracę ze studiem DC Comics, a na mapie pojawiał się też między innymi legendarny Predator, czy Deadpool. Teraz wszystko wskazuje na to, że słynna żeńska postać pojawi się na mapie. Będzie to bohaterka głośnego filmu z końcówki ubiegłego roku. O kim mowa?

Reklama

Otóż według przecieków można się spodziewać, że za jakiś czas Epic Games ogłosi współpracę z wytwórnią DC Films. Przedmiotem współpracy ma być Wonder Woman 1984 - film, który swoją premierę miał w grudniu 2020 roku.

Jeden z użytkowników serwisu Twitter opublikował wiadomość, według której taka postać faktycznie może się pojawić. Jeden z włodarzy Epic Games - David Mustard jeszcze bardziej pogrzał temperaturę swoim wpisem. Otóż na zdjęciu widoczny jest posąg Wonder Woman. W najnowszym sezonie, który rusza już we wrześniu, może być zatem bardzo ciekawie.

ESPORTER

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy