Reklama

Reklama

Fortnite World Cup, Tydzień 7 – podsumowanie kwalifikacji

​Powróciła rywalizacja solo, a razem z nią pojazdy. W ten weekend na nowych właścicieli czekało 21 biletów do Nowego Jorku.

Europa pod wieloma względami kontynuowała ostatnie tendencje. Przede wszystkim ze względu na siłę Francuzów, którzy w poprzedni weekend zaliczyli świetne występy, a po drugie z dwójką 14-latków kwalifikującą się z najsilniejszego regionu na świecie. Wreszcie swoje miejsce na Fortnite World Cup wywalczył Kinstaar.

Standardowo w czołówce znalazł się również Stompy, który do głównego turnieju kwalifikuje się praktycznie w każdym kolejnym tygodniu, zgarniając kilka tysięcy oraz utwierdzając wszystkich w przekonaniu, kto w Nowym Jorku będzie największym zagrożeniem. W TOP12 znalazł się również dobrze wszystkim znany benjyfishy.

Reklama

Wschodnia część Stanów Zjednoczonych to przede wszystkim kwalifikacja Reverse’a, duo partnera Ninjy, oraz ClarityG. Zdobywca pierwszego miejsca udowodnił, że kluczem do sukcesu jest regularność, zdobywając 44 punkty za placement po dziewięciu rozegranych meczach.

W czołówce znaleźli się również Tfue oraz Dubs, którzy zakwalifikowali się do turnieju solo w poprzednich tygodniach. O krok od kwalifikacji był również Nate Hill. Wiele osób spodziewało się go na szczycie ze względu na bardzo mocne ostatnio występy. Niestety do zdobycia biletu zabrakło jednej eliminacji.

Dwa pierwsze miejsca NA West należały z kolei do Pika i Storma. Co ciekawe, drugi z nich, który aktywnie poszukuje organizacji, zajął pierwsze miejsce podczas Ninja Vegas, jednego z pierwszych, LAN-owych turniejów Fortnite’a z popularnym streamerem w roli głównej.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite World Cup

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy