Reklama

Fortnite życzy warszawiakom Wesołych Świąt

Fortnite po raz kolejny przebija się do polskiej rzeczywistości. Tym razem twórcy gry wywiesili ogromny billboard na jednym z warszawskich wieżowców. Na banerze widnieje ogromny napis „Wesołych Świąt”.

Epic Games czyli twórcy gry już kilkukrotnie umieszczali easter eggi w realnych miejscach w naszym kraju. Była to skrzynka znana z Fortnite w jednym z gdańskich muzeów, lama stojąca przed jedną z restauracji w Warszawie, czy "lajkonikowa lama" na Rynku Głównym w Krakowie. Teraz pracownicy amerykańskiego studia wpadli na kolejny pomysł promocji w naszym kraju. Na jednym z wieżowców w centrum Warszawy zawisł baner o treści "Wesołych Świąt". Przedstawia on postaci znane z gry, choinkę i na dole wielki napis "FORTNITE".

Reklama

Widok tych fortnite’owych życzeń jest z pewnością bardzo ciekawym aspektem dla graczy, których w naszym kraju, w tym w stolicy jest wielu. Z drugiej strony jest to świetny sposób na promocję gry wśród ludzi, którzy nie słyszeli jeszcze o tym tytule i być może właśnie dzięki takim akcjom pobiorą Fortnite’a i spróbują zagrać.

Co będzie kolejnym projektem Fortnite w naszej, polskiej rzeczywistości? Nie wiadomo. Możemy jednak przypuszczać, że Epic Games nie raz jeszcze nas zaskoczy i będziemy zdziwieni tym, że tuż obok nas kreuje się świat związany z najpopularniejszą obecnie grą online na świecie.

Krzysztof Chałabiś

ESPORTER
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy