Reklama

Fotel do simracingu z pełnym wyposażeniem do zgarnięcia od Red Bull Racing Esports

​Red Bull Racing Esports we współpracy z firmą Playseat wprowadzili na rynek nowoczesny i wyjątkowy fotel do simracingu. Produkt ten wraz z pełnym wyposażeniem trafi do rąk jednego szczęśliwca. Wzięcie udziału w konkursie jest banalnie proste.

Simracing to zjawisko, które cieszy się coraz większą popularnością i jest niczym innym jak wirtualnym ściganiem. Wystarczy posiadać urządzenie w postaci konsoli bądź komputera oraz podłączoną do tego kierownicę z pedałami i odpowiedni fotel. Wtedy już nic nie stoi na przeszkodzie, by poczuć się prawdziwym kierowcą wyścigowym i zasiąść za sterami super szybkiego samochodu.

Jest to nie tylko doskonała rozrywka, ale także praca nad umiejętnościami w aspekcie kierowania. W takim symulatorze, nierzadko swoje umiejętności szlifowały znane gwiazdy Formuły 1, między innymi Lando Norris, Max Verstappen czy Polak - Robert Kubica.

Reklama

Red Bull Racing Esports Playseat - fotel zadebiutował na rynku i jest do zgarnięcia w konkursie

By zapewnić rozrywkę i immersję na najwyższym poziomie, Red Bull Racing Esports wraz z firmą Playseat wprowadzili na rynek nowy fotel sygnowany tymi dwiema markami. W ramach organizowanego konkursu, nowoczesny pod względem technologicznym produkt będzie do zgarnięcia przez jednego szczęśliwca, który oprócz samego fotela - otrzyma cały zestaw włącznie z kierownicą Fanatec Podium, Porsche 911 GT3 R, rozstaw osi CSL DD i pedałami CSL.

"To nagroda, która pozwoli ci przejść od gry na kontrolerze prosto do elitarnego poziomu wyścigów. Z pewnością będziesz chciał się pochwalić swoimi nowymi umiejętnościami, walcząc na torze ze znajomymi lub społecznością esportową online, a my jesteśmy pewni, że dzięki temu wejdziesz na wyższy poziom" - przekonują producenci.

By wziąć udział w konkursie - wystarczy wejść na stronę oficjalną stronę internetową i uzupełnić formularz na samym dole, odpowiadając przy tym na jedno pytanie.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama