Reklama

Reklama

Fuse to postać przeznaczona dla mniej doświadczonych graczy Apex Legends - uważa jeden z twórców

Fuse to nowa legenda debiutująca w ramach 8. sezonu zmagań w Apex Legends. Według jednego z twórców gry została ona zaprojektowana z myślą o mniej doświadczonych graczach, którzy nie potrzebują godzin treningów, by skutecznie wykorzystać zdolności bohatera.

Do Apex Legends cały czas dołączają nowi gracze i jak zdradził jeden z deweloperów - to właśnie dla nich zaprojektowano Fuse, który zadebiutował na wirtualnym polu bitwy w ramach 8. sezonu. Podczas wywiadu dla serwisu Polygon dyrektor zespołu odpowiedzialnego za battle royala w Respawn Entertainment, Steve Ferreira, przyznał, że ta legenda może być najlepszą postacią, jaką kiedykolwiek stworzyli dla tzw. "żółtodziobów". Zdradził, że zamiast agresywnego bohatera dostajemy kogoś, kto walczy bardziej na średni oraz dalszy dystans za sprawą posiadanych zdolności.

Reklama

Jego "super ult" jest podobny do tego, co oferuje Gibraltar, a więc w tym przypadku dostajemy rakiety wystrzeliwane w odległe miejsca na mapie. Z tą różnicą, że umiejętność Fuse zrzuca bomby tworzące pierścień ognia osaczający przeciwników. Podstawowa przydatna umiejętność to Knuckle Cluster oślepiający napotkanych oponentów, co w połączeniu z Motherlode sprawia, że łatwiej jest eliminować wrogów. Ferreira zauważył, że Fuse w przeciwieństwie do innych legend nie wymaga godzin treningów oraz doświadczenia, aby być skutecznym w sytuacji, gdy kierują nim początkujący gracze.

To nie znaczy, iż profesjonaliści nie mają pola do popisu, bowiem większa wiedza o grze pozwala wycisnąć z Fuse jeszcze więcej. W 8. sezonie Apex Legens zmagania wracają do Królewskiego Kanionu, za którym tęskniła część fanów. Ponadto dodano nową przepustkę bojową, oferującą m.in. skiny do postaci czy skórki do broni.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy