Reklama

G2 Esports nawiązuje współpracę z marką modową

​Jedna z największych organizacji esportowych na świecie - hiszpańskie G2 Esports pozyskała nowego, wielkiego partnera. Jest nią znana na całym świecie marka modowa Ralph Lauren. Współpraca zyskała rozgłos w wielu mediach na całym świecie.

G2 Esports jest jedną z najbardziej znanych marek esportowych na całym świecie. Sponsorami hiszpańskiej organizacji są już tak znane firmy jak Adidas, MasterCard, zakłady bukmacherskie Betway czy Red Bull. Wielkie dokonania w takich grach jak League of Legends czy Counter-Strike: Global Offensive skłaniają słynnych sponsorów do zaangażowania.

Reklama

Kolejną ze znanych na całym świecie marek, która dołącza do "rodziny" G2 jest Ralph Lauren. Jest to amerykańska firma modowa, która znana jest z produkcji i dystrybucji odzieży. W ramach partnerstwa G2 raz z Ralph Laurenem zamierzają wzmożyć aktywność na TikToku czy Twitchu. Jak na razie nie znamy jednak większych szczegółów.

Na temat podpisania umowy wypowiedziały się obie strony. - Dzisiaj jest jeden z najbardziej wyjątkowych dni w moim życiu i historii G2. Marka, którą kocham od wielu lat, jest teraz częścią rodziny G2.

Ralph Lauren wkroczył w świat gier we współpracy z G2 i nic nie sprawia, że jesteśmy szczęśliwsi i bardziej dumni niż możliwość realizacji ich strategii podczas robienia naszych rzeczy - powiedział Carlos "Ocelote" Rodriguez, założyciel i dyrektor generalny G2 Esports.

Swój komentarz również dodał Alice Delahunt  - przedstawiciel Ralpha Laurena -  Nasza współpraca z G2 przyczyni się do dalszego postępu, jaki robimy, aby ożywić naszą potężną markę dziedzictwa w autentyczny sposób na nowych platformach - przyznał.

Nie jest znana również długość umowy obowiązującej pomiędzy dwoma podmiotami. Warto wspomnieć, że gwiazdą dywizji League of Legends jest Polak - Marcin "Jankos" Jankowski.

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL