Reklama

Reklama

G2 zachęca Zvena i Mithy'ego do rozmów z innymi drużynami

Obok zmian w samym systemie europejskich LCS-ów, jedną z bardziej ekscytujących rzeczy w każdym nadchodzącym sezonie są transfery. Zawodnicy przechodzą z jednej drużyny do drugiej, a czasami zmieniają nawet same ligi. Najlepszy zespół naszego regionu, G2 Esports, przypomniało ostatnio swoim podopiecznym o ich szerokim wachlarzu możliwości.

Informacja została przekazana, zarówno fanom jak i zawodnikom, w bardzo specyficzny sposób. Stało się to bowiem poprzez krótki filmik wrzucony na YouTube G2. Kamera do nagrywania została włączona, kiedy właściciel organizacji, Carlos "Ocelote" Rodriguez skontaktował się z nimi w sprawie podjętych przez zarząd decyzji.

W obliczu kończących się kontraktów Jespera "Zvena" Svenningsena i Alfonso "mithy’ego" Aguirre’a, panowie dostali pozwolenie od organizacji, żeby rozważyć wszystkie swoje możliwości. Wygląda na to, że Ocelote chce, aby jego zawodnicy zostali z drużyną, wiedząc o ewentualnych alternatywach.

Reklama

Komentarze w internecie na temat zamieszczonego filmiku po raz kolejny w pozytywnym świetle stawiają właściciela G2. Jedni chwalą go za świadomość prowadzonego biznesu, a drudzy martwią się, że Europa zostanie pozbawiona swojego najmocniejszego bottom lane’u. Na takie decyzje będziemy musieli jednak jeszcze trochę poczekać...

Tomasz Alicki

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: League of Legends | LCS | G2 Esports | Carlos 'ocelote' Rodrigue

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy