Reklama

​GCM: AGO gra dalej, x-kom poza turniejem

Kolejny mecz eliminacyjny na Games Clash Masters dobiegł końca. W dalszej fazie turnieju znaleźli się zawodnicy AGO Esports, którzy wyeliminowali x-kom Team.

Drugie spotkanie eliminacyjne rozpoczęło się lepiej dla x-komu, gdyż objął on prowadzenie 3:0. Od pierwszego fulla AGO rozpoczęło przejmowanie inicjatywy na mirage, skuteczniej broniąc dostępów do bombsite'ów, dzięki czemu „Jastrzębie” przechodziły na stronę atakującą z wyraźną przewagą (10:5). Po zmianie stron różnica między zespołami zwiększyła się, gdyż podopieczni Mikołaja „miNIr0xa” Michałkówa utrzymywali inicjatywę na mapie. Mistrzowie Polski do samego końca pewnie dominowali nad przeciwnikiem, zbliżając się do zwycięstwa w spotkaniu.

Druga odsłona pojedynku miała miejsce na dust2. Start placu gry należał do AGO, które objęło prowadzenie 4:0. Patryk „Patitek” Fabrowski i spółka nie zamierzali jednak odpuszczać, w pierwszej połowie będąc w stanie złapać kontrakt z oponentem (8:7). Odkąd jednak „Jastrzębie” przeniosły się na stronę broniącą, całkowicie zdominowały one przebieg pojedynku. X-kom nie był w stanie przeprowadzać skutecznych ataków, dlatego ostatecznie zwycięzcy GG League w Poznaniu pożegnali się z rozgrywkami.

AGO Esports – x-kom Team 2:0 (16:7 – mirage, 16:7 - dust2)

Zawodnicy AGO powrócą w sobotę na scenę. Mianowicie zmierzą się oni z Red Reserve o prawo do gry w półfinale GCM.

Reklama

Patryk Głowacki

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: AGO Esports | x-kom team | games clash masters | Gdynia
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy