Reklama

Reklama

​Goat Simulator 3 trafi do... Fortnite

Jest takie powiedzenie - crossover, o który nikt nie prosił, ale wszyscy potrzebowali. Nie wiem czy ktoś potrzebował crossovera, o którym za chwilę przeczytacie, ale na pewno nikt się go nie spodziewał.

Nie wiadomo dokładni,e kto jest autorem tej nietypowej inicjatywy, ale ogłosili ją twórcy Goat Simulatora 3, Coffe Stain Studios. Według nowego zwiastuna, gracze, którzy zdecydują się na preorder w Epic Games Store, otrzymają unikalny skin kozła (kozy?) dla Fortnite. Symulator Kozy 3 pojawi się w sklepach 17 listopada.

Oryginalny Goat Simulator, wydany w 2014 roku, jest specyficznym, wypakowanym absurdalną akcją... symulatorem, który bazuje na mechanice chaotycznej kozy i zniszczeń, które może powodować. Co prawda gra w tytule ma “symulator", ale już na pierwszy rzut oka widać, że ciężko go uznać za realistyczną reprezentację tego, z czym na co dzień do czynienia mają hodowcy kóz. 

Reklama

Gra przede wszystkim opiera się na mechanice ragdoll, która pozwala kozom wycinać rózne numery, niszczyć otoczenie i atakować ludzi. W Goat Simulator 3 takich elementów ma być jeszcze więcej, co ujawniono między innymi podczas prezentacji gry na tegorocznym Gamescomie. Aha, Goat Simulator 2 nigdy nie wyszedł, a autorzy podawali zawsze masę różnych powodów, dlaczego tak się stało.

Studio Coffe Stain jest przede wszystkim kojarzone właśnie z powodu symulatorów kozy oraz dziwnych akcji marketingowych. Tym razem nie jest inaczej - nowy zwiastun pokazuje naszego koziego bohatera, Pilgora, jak ten trenuje do nowych wyzwań. Podnosi beczki, biega na automatycznej bieżni i buduje cybernetyczny fotel gamingowy - wszystko to opatrzono montażem w stylu filmów o Rockym Balboa. Wszystko po to, by przygotować się do pierwszej walki w stylu Battle Royale - Pilgor chce zostać GOAT-em (“greatest of all time") w Fortnite, podpinając się do gry przez interfejs rodem z Matrixa.

Gdy Pilgor podłącza się do cybernetycznego krzesła, na ekranie komputera pojawia się Fortnite z nowym skinem, szarej kozy. Ta hybryda, pół-człowieka, pół-kozy ma humanoidalne ciało z kozią głową, zwisającym językiem, tagiem w uchu i generalnie cała jest prawie kozia. Zwiastun kończy się ekranem z informacją o dacie premiery Symulatora oraz trwającym preorderze.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy