Reklama

Gracze Call of Duty: Vanguard znaleźli sposób na używanie Atomica bez robienia kamuflaży

​Najbardziej czasochłonny kamuflaż w Call of Duty: Vanguard zaczął ostatnio coraz częściej pojawiać się w różnych lobby. Większość z nich to efekt nowego glitcha.

Kamuflaże to nieodłączna część każdego Call of Duty. Oprócz levelowania broni i odblokowywania dodatków, wielu graczy za cel stawia sobie zdobycie każdego kamuflaża w grze. Odblokowanie wszystkich złot i diamentów skutkuje jeszcze jednym, najbardziej widowiskowym kamuflażem. W Cold Warze był to Dark Aether, a w Vanguardzie nazwano go Atomic.

W najnowszej odsłonie Call of Duty zdobycie tego kamuflażu zajmuje jeszcze więcej czasu. Niektóre zadania są wyjątkowo frustrujące (jak chociażby 100 zabójstw point blank ze snajperki), a leveli broni jest jeszcze więcej. Trzeba więc najpierw wbić odpowiedni poziom na swoim karabinie lub pistolecie maszynowym i dopiero potem zabrać się za niektóre kamuflaże.

Reklama

Gracze znaleźli już jednak sposób, żeby obejść cały ten proces. Jak widać na powyższym wideo, wciśnięcie myszki i przycisku na D-Padzie w odpowiednim miejscu i czasie, nakłada Atomic na wybraną broń, nawet jeżeli nie macie odblokowanego tego kamuflażu. Glitch jest bardzo prosty do powtórzenia i zajmuje chwilę.

Warto jednak mieć na uwadze fakt, że ten błąd nie odblokowuje Atomica, a jedynie nakłada jego wygląd na aktualną broń. W oczach wielu weteranów skin ten jest swojego rodzaju wyzwaniem. Chodzi więc nie tylko o używanie go w lobby, ale również samą satysfakcję czerpaną z odblokowania go.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje