Reklama

Groźne spotkanie z drapieżną rybą. Nagranie z ataku robi furorę w sieci!

​"SoFloWildlife" - znany w świecie Twitch.tv podróżnik podczas jednej z ostatnich wypraw na oceanie wpadł w całkiem nie małe tarapaty, konfrontując się oko w oko z śmiercionośnym drapieżnikiem - rybą Barrakudą wielką. Klip z całego zajścia podbija teraz internet.

Transmisje z gatunku IRL (in real life) cieszą się w najbardziej znanym portal streamerskim bardzo dużą popularnością, chociaż z grami mają tak naprawdę niewiele wspólnego.

Twórcy przedstawiają tutaj swoje życie codzienne, pozwalają widzom lepiej przyjrzeć się rozmaitym pasjom jak np. rysowaniu, malowaniu, tworzeniu muzyki czy graniu na instrumentach i śpiewaniu.

Zdarzają się także mniej lub bardziej stosowne żarty i zabawy, wyjścia do pubu, klubu czy najzwyklejsze pogawędki z widzami. Streamer "SoFloWildlife" zajmuje się na przykład jeszcze czymś bardziej unikalnym.

Reklama

Mężczyzna jest z zawodu biologiem morskim, który fascynuje się naturalnymi ekosystemami. Uwielbia także wędkarstwo i to właśnie ta działalność wypełnia w dużej mierze jego kanał na Twitch.tv.

Podczas jednej z ostatnich ekspedycji, pasjonat dzikiej przyrody wraz ze swoim przyjacielem wybrali się na połów ryb. Szczególną ich uwagę przykuła sztuka, na którą polowali przez dłuższy czas. Po finalnym połowie - biolog postanowił pochylić się w kierunku nowego nabytku... gdy nagle sporej wielkości ryba wyskoczyła z zębami do jego twarzy.

Spotkanie oko w oko zakończyło się lepiej, niż mogło. "O mój Boże! Złapał mnie za usta" - wykrzyczał streamer. Na szczęście z pozoru niebezpieczna sytuacja finalnie nie odbiła się na zdrowiu. Okazało się, że schwytana przez nich sztuka to Barrakuda wielka - gatunek uznany za niebezpieczny i groźny dla człowieka.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama