Reklama

Gry rankingowe w Call of Duty: Vanguard zadebiutują w lutym

​Doczekaliśmy się. A przynajmniej pojawiły się nowe informacje w tej kwestii. Gry rankingowe już w lutym mają trafić do Call of Duty: Vanguard.

O rankedach w Call of Duty dyskusja trwa niemalże co roku. W Modern Warfare 2019 mówiło się o tym, że nie ma ich wcale i było to nie do pomyślenia dla weteranów serii. Rok później, w Black Ops Cold War, dyskusja zawrzała wokół premiery League Playa. Pojawił się on bowiem dopiero 8 lutego, kilka miesięcy po premierze gry. Ten sam los podzielą niestety rankedy w Vanguardzie.

Na szczęście General Manager Call of Duty League chociaż wreszcie zabrał w tej kwestii głos. Daniel Tsay powiedział, że w związku z opóźnieniem drugiego sezonu przełożone zostanie kilka innych rzeczy. Drużyny CDL później dostaną swoje oficjalne skiny do rywalizacji w grze i później trafią one do sklepu w Vanguardzie i Warzone. Opóźnienie zaliczy również debiut dropów, które mają na celu zachęcić do oglądania CDL.

Reklama

Gry rankingowe pojawią się w lutym, podobnie jak w poprzednim roku. Możemy więc zakładać, że deweloperzy będą celowali w premierę League Play razem ze startem CDL lub początkiem drugiego sezonu. Cały czas jest nadzieja, że Sledgehammer przyłoży się do rankedów i zrobi porządny tryb, który chociaż w małym stopniu uratuje premierę Vanguarda.

World War II, ich poprzednia odsłona Call of Duty, miała bardzo przemyślany i angażujący League Play, którego powrotu gracze chcieli od lat. Jeżeli będą inspirowali się tym systemem, fani Call of Duty mogą zyskać powód do powrotu do Vanguarda.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy