Reklama

Gunfight w Modern Warfare niedługo wróci do normy

​Wprowadzone niedawno zmiany do trybu 2v2 Gunfight w Call of Duty: Modern Warfare mają zostać niedługo wycofane. Jeden z deweloperów poinformował, że normalna wersja tego trybu więcej już z gry nie zniknie.

Chociaż w Modern Warfare większość graczy ostatecznie interesuje wielka, chaotyczna walka na Ground War albo mecze 6v6 i 10v10, promowany na długo przed premierą gry Gunfight okazał się sporym sukcesem. Był to bez wątpienia jeden z trybów, który dostarczał dokładnie to, czego powinien, omijając przy okazji wszelkie otaczające MW kontrowersje. Dopóki Infinity Ward nie zdecydowało się na kolejne, dziwne zmiany.

Gunfight doczekał się pierwszego LTM-u (Limited Time Mode). Bronie nie były już losowane na początku każdego meczu. Zamiast tego trzeba je teraz podnosić ze ścian, niczym w popularnych w ostatnich odsłonach Call of Duty trybach Zombie. Zniknął element niespodzianki i dziwne dodatki wrzucane regularnie na pistolety, wyrzutnie rakiet czy shotguny, a w jego miejsce dostaliśmy powtarzalne mecze, na których początku trzeba biegać po nową broń.

Reklama

Nie byłoby w tej drobnej porażce nic dziwnego, gdyby nie fakt, że LTM zastąpił całkowicie poprzednią wersję Gunfightu. Zamiast dodać alternatywną wersję jako kolejny tryb, Infinity Ward całkowicie pozbyło się oryginalnego 2v2. Jak widać jednak po powyższym poście na Twitterze, niedługo ma to na szczęście ulec zmianie.

O nadchodzącej aktualizacji dowiedzieliśmy się dzięki Ninjy oraz jego krótkim przemyśleniom na temat trybu Gunfight. Pod sugestiami popularnego streamera o powrocie poprzedniej wersji 2v2 odpowiedział David Mickner, jeden z pracowników Infinity Ward odpowiedzialnych za projektowanie multiplayera. Gunfight ma niedługo wrócić do normalności, a przy okazji kolejnych LTM-ów, zwykła wersja trybu zostanie w grze.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy