Reklama

Gwen trafiła na oficjalne serwery League of Legends

​Riot Games kontynuuje swoje zawrotne tempo wypuszczania nowych postaci w League of Legends. Po paru tygodniach eksperymentów na serwerach testowych, Gwen pojawiła się na oficjalnych serwerach, razem z aktualizacją 11.8.

Dużo ostatnio mówi się o patchach w League of Legends. Niedawno mieliśmy kontrowersję związaną z decyzją organizatorów LCS o rozegraniu całych playoffów na aktualizacji 11.5. Od wczoraj wszyscy czekają również na listę zmian do 11.9, ponieważ właśnie na tym patchu zagrają wszystkie drużyny zakwalifikowane do Mid-Season Invitationala.

Reklama

Jak na razie na oficjalne serwery trafiła aktualizacja 11.8, która wzbudziła wśród ekspertów niemałe zamieszanie. Riot pokusił się bowiem o zmiany w rzadziej widywanych ostatnio postaciach, jak chociażby Darius, Cassiopeia czy Zed, w kierunku dżungli. Streamerzy i profesjonaliści zabrali się już zapewne za testy i niedługo powinniśmy dowiedzieć się, jak dużo w praktyce zmieniły najnowsze pomysły Riotu.

Razem z aktualizacją 11.8 na oficjalne sewery trafiła Gwen. Już kilka tygodni temu poznaliśmy pełną listę umiejętności postaci. Eksperci twierdzą, że jest ona stosunkowo prosta i łatwa do zrozumienia, ale może narobić sporo zamieszania. W aktualnej mecie będzie mogła mieć tylko problemy z postaciami, które najczęściej pojawiają się na środkowej alei.

Jeżeli pobraliście już ostatniego patcha, możecie na własnej skórze przetestować nową postać. Przez kolejnych parę tygodni dowiemy się zapewne, jak silna jest Gwen i na jakich pozycje najlepiej się nadaje.

Champion Spotlight prezentował ją na topie i zdecydowanie możemy powiedzieć, że raczej słaby będzie z niej support. Możliwe, że eksperymenty społeczności przyniosą jednak niespodziewane rezultaty.

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje